2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی بدون بخیه!کسی بوده؟

26241 بازدید | 50 پست
کسی بوده که زایمان طبیعی کرده باشه و بخیه نخورده باشه؟بیاین بگید چیکار کردید؟شرایطتون چطور بوده؟
خدایا به همه زندگیها آرامش و دلخوشی بده...آمین
مگه میشه؟ مگه داریم؟ فکر کنم فیزیولوژیک ها اینطور هستن
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
دکتر به من میگفت باید دهانه رحم خیلی اماده باشه تا یا بخیه نخوری یا کم بخیه بخوری
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
اخه ماما منو معاینه کرد گفت لگنت خوبه واسه طبیعی احتمالا زایمانت هم راحت باشه.میخواستم بدونم یعنی میشه منم بخیه نخورم؟
خدایا به همه زندگیها آرامش و دلخوشی بده...آمین
سلام منم یه سوال دارم کسی بخواد بعده زایمان طبیعی عمل ترمیمی انجام بده این کارو دکتر میکنه یا ماما ؟؟؟؟ هزینش چطوره وعملش سخته یا راحت بیهوشی داره
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
یه پرفسور اسمشو نمیارم سیزده سال پیش زن داداش من زایمان کرد پیشش مرد بود میگفت اگه بچه سالم میخوای سزارین کن طبیعی همش حرف مفته ریسکه خدایی نکرده یه لحظه اکسیژن به بچه نرسه یا فشار بیشتری به سرش بیاد وابیلاست ماشالله بچه هاش یکیش الان مدرسه علامه هلی میره یکیشم استعداد درخشان
لطفا هرکی جواب سوالمو میدونه جواب بده
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2706