2726
اگه کسی این مشکلو داشته خواهرانه کمک کنه بهم خیلی میترسم یه هفته به زایمانم مونده.
خدا جون ممنون برای همه چیزم 
عزیزم زایمانت طبیعیه یا سزارین؟
 اگر تخم مرغی با نیروی بیرونی بشکند ، پایان زندگیست ولی اگر با نیروی داخلی بشکند ، آغاز زندگیست ...... *** بهترین تغییرات از درون رخ میدهد *

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم الان بچه ها نیستن جوابت رو بدن ولی من چند مورد دیدم نوشته بودن دکتر قبل زایمان احتمال چسبندگی جفت و حتی برداشتن رحم رو بهشون داده بوده ولی خدا رو شکر هیچکدام رحم شون رو بر نداشته بودن

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

مونا جان من هنوز زایمان نکردم اما تو ی خاطرات زایمان طبیعی خوندم که بچه ب دنیا اومد اما هر چی صبر کردن جفت نیومد ک دکتر متوجه شد جفت چسبیده بردنش اتاق عمل و کورتاژ کردن ک کامل بیرون اومد بعدشم مشکلی نداشت . رحمشم در نیاوردن. بی خود خودتو نگران نکن اصلا ما باردارا ذاتا پریشونی و استرس رو دوست داریم برو توکلت بخدا باش. به چیزای خوب فکر کن
 اگر تخم مرغی با نیروی بیرونی بشکند ، پایان زندگیست ولی اگر با نیروی داخلی بشکند ، آغاز زندگیست ...... *** بهترین تغییرات از درون رخ میدهد *
من زایمان اولم طبیعی بود بعد زایمان جفت نیومد دکتر هرچی تلاش کرد نیومد بردن اتاق عمل با کورتاژ خارج کردن بارداری دوم دکتر گفت احتمالش زیاده که باشه اما تا قبل زایمان اصلا نمیشه تشخیص داد من بازم دومی رو طبیعی زایمان کردم و بدون هیچ مشکلی جفت خارج شد
سلام عزیزم. من هشت شهریور سز شدم و همین احتمال رو بهم داده بودن. بری توی پروفایلم تاپیکم هست. اخرش هم هیچی نبود. بعد از سزارین خیلی هم راحت بودم. دکتر گفت ما احتمال میدیم ولی فقط ده در صد موارد حتمیه. اصلا استرس نداشته باش. من جفتم هم پایین بود و قبلا سپتوم هم داشتم.
2706