2733
2734
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان سلام دوستای گلم . تاپیکی که انیتا جون بنا شو گذاشت پایه ی دوستیامون شد .این چند ماه رو که با هم بودیم خیلی وقتا اومدیم به درد دل همدیگه گوش دادیم برای شادیهای همدیگه شاد شدیم برای غصه های هم غصه خوردیم .خلاصه اینقدر به هم دلبستیم که من به شخصه هیچ وقت دوست ندارم خواهرای مهربونی مثل شما رو از دست بدم. اما یه مشکلی پیش اومد.چون اکثرا در حال اقدام برای نی نی دوم و سوم بودیم ناخوداگاه حرفا به طرف علایم بارداری و تخمکگذاری و ایجور چیزا کشیده میشد همینم باعث میشد بیشتر استرس بگیریم و اون ارامشی رو که لازم هست نداشته باشیم . این موضوع در مورد خانومایی هم که دوران بارداری رو طی میکردن صدق میکرد چون وقتی یه خانوم باردار از مشکلش میگفت بقیه ی باردارا ناخوداگاه استرس میگرفتن خوب انشام تموم شد خخخخخخ خلاصه اینه که دوستای گلم اینجا بازم پاتوق دویستیامونه فقط فقط حرف از بارداری و اقدام و نی نی ممنوع به شدت به شدت به شدت.اصلانم شوخی ندارم خیلی هم جدی ام خخخخخخخ AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان
وَأُفَوِّضُ أَمْرِی إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِیرٌ بِالْعِبَادِ ‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام نرگس جون ممنون وقتی فهمیدم آنیتا میخواد اون تایپیکو بترکونه ناراحت شدم دستت درد نکنه ایشالا همه بیان دوباره دور هم باشیم مخصوصا آنیتا جونم
یه دوش آب گرم... یه لباس راحت... یه چای تازه دم... یه لبخند دخترم ، یه نگاه گرم همسرم ...به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
سلام نرگس جون منم اومدم
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که تکیه گاهم بود(روحت شاد پدر مهربانم)برای شادی روح بابای خوبم صلوات
2738
سلام دخترا خوش اومدین همگی انشاالله بتونیم اینجا دوستیامونو ادامه بدیم .منکه خیلی دوستون دارم و اگه ازتون خبری نگیرم دق میکنم . فقط قول بدین زود زود بیاین با هم بحرفیم
نرگس جون تابیک جدید مبارک
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که تکیه گاهم بود(روحت شاد پدر مهربانم)برای شادی روح بابای خوبم صلوات
نرگس جون فقط یه پیشنهاد داشتم هرکی باردارشد وهرکی جنسیت نی نیش معلوم شد بیاد خبر بده اینجوری یه خبری هم از حال همدیگه می گیرم
ممنون پرنسس جون .خوب اره اینجوری هم نیست که خبر بارداریمونو ندیم یا جنسیت نی نی هامونو نگیم .فقط میخوام سنگینی حرفامون رو اقدام و این حرفا نباشه که کمتر بهمون استرس وارد بشه وگرنه کدوم خواهریه که نخواد بدونه خواهرش بارداره یا نه و نی نیش در چه حالیه.
2706