2410
2553
قاصدک جون.اگه زبرو زرنگه و حرف میزنه. کم کم باهاش کار کن.اما با صبر و حوصله پیش برو که یه دفعه لجبازی نکنه.بعضی بچه ها تنبلن مثل پسر من که باید دست نگه داری
اوایل تو روز بازش بزار ببین چه وقتایی جیش داره سریع ببرش توالت .موقع پی پی اش هم پوشک کن که همه جا رو به گند نکشه.بعد از مدتی دستت میاد که چه وقتا باید ببریش توالت.

راستی من برای از پوشک گرفتن پسرم از تو همین نی نی سایت جستجو کردم کلی مطالب قدیمی و جدید خوندم و تجربیات دیگران رو پیاده کردم که موفق شدم وگرنه حالا حالاها موفق نمیشدم.تو هم این کارو حتما بکن!
برای دومین بار مامان شدم:)
با سلام
پسر من الان 2 سال و 9 ماهشه و مشکلی که داریم اینه که مدفوعش رو توی دستشویی دفع نمی کنه و برای این کار حتما باید پوشک استفاده کنیم. ضمنا پس از 3 ماه آموزش هنوز جیشش رو هم نمیگه و مجبوریم برای این کار مرتب سر هر نیم ساعت اون رو ببریم دستشویی. لطفا راهنمایی کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. تورو خدا یکی منو دلداری بده. مهدیس الان 21 ماه و نیم. 3 هفته قبل شروع به آموزش مهدیس کردم البته با پوشک. 3-4 روز بیشتر طول نکشید. یعنی رسما دو هفته است که بدون پوشک خودش میگه جیش داره حتی وقتی طولانی مدت بیرون از خونه بودیم با اینکه پوشکش میکردم ولی باز منتظر میموند بریم یه سرویس بهداشتی . حتی شبا هم پا میشد میگفت جیش داره. ولی الان دو روزه که اصلا به زبون نمیاره که جیش داره. هر وقت خودم ببرمش. یه وقتایی هم مقاومت میکنه. اون یکیشم که تو شلوارش کرده. دارم دیوونه میشم .باید چی کار کنم؟به روش بیارم که ناراحتم یا نه؟
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
2456
پوشک پنبرز پریما اصل ترکیه سایز 2 : 80 تایی = 48000 تومان سایز 3 : 74 تایی = 48000 تومان سایز 4 : 62 تایی = 48000 تومان سایز 4+: 52 تایی = 48000 تومان سایز 5 : 48 تایی = 48000 تومان سایز 6 : 40 تایی = 48000 تومان تماس بگیرید: 09126218474
0912-2240164 پارچه نمدی شریف/پذیرش نمایندگی در شهرستان ها namadkari.blogfa.com
پسر من امروز 20ماهش تموم شد و من یه هفتس دارم روی دستشویی رفتنش کار می کنم. الکی میگه جیش دارم می برمش دستشویی هیچ کار نمی کنه تا میاد بیرون جیش می کنه اما می فهمم که کاملا بی اختیاره و تا جیش می کنه تازه می فهمه چکار کرده!
بچه اولم آرش ۹۲/۵/۲۹ ساعت 00:10 بامداد (یعنی 28مرداد شب) به دنیا اومد! بچه دومم آریا هم متولد ۹۵/۲/۲۲ ساعت ۹:۳۰ به دنیا اومد. هر دوشون توی قم به دنیا اومدند ولی ما پاییز۹۶ رفتیم شهرستان دماوند و تابستان۹۹ برگشتیم و من مهر۹۹ دوباره باردار شدم و بچه سومم دخترم آرشیدا ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۷ صبح به دنیا اومد.
2714