2737
2739
سلام مامان نی نی ها
تو دوران شیردهی موهای سر ریزش پیدا میکنن دوباره در میان یا نه؟چه راه حلی دارین تا ریزششون کمتر شه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته پیش اومدم یه تاپیک زدم به سم خدا جونم مرسی . تو تون از یه خانمی به اسم خانم اخوان تشکر کرده بودم چون به من و مامانم و خواهرم برای موهامون خیلی کمک کرد .یه سرس ویتامینه مو وارد می کنه که به آرایشگاها میده ولی خودش به ما پیشنهاد داد و ما ازش خریدیم ...من به خاطر داروهای هورمونی موهام خیلی می ریخت . خواهرم به خاطره بارداری و الانم که زایمان کرده خیلی راضیه و استفاده می کنه .
من شمارشوبرات می ذارم خواستی یه زنگ بزن بهش باهاش مشورت کن .
09378383689 خانم اخوان
منو به اسم نمی شناسه بهش بگو یکی از دوستام شمارتونو داده برای ویتامینه های مو .
ایشالا که نتیجه بگیری .
برای منم دعا کن که مامان شم .
2728
تو دوران بارداری ریزش موهام در حد 3-4 دونه در هر بار شونه کردن بود ولی بعد از زایمان وااییییییی...دیگه ترسیدم تاس بشم رفتم موهامو پسرونه کوتاهه کوتاه کردم تا کمی ریزشش بند اومد

وقولوا للناس حسنا =و با مردم به نیکی سخن بگویید..سوره بقره آیه 83
منم 3 ماهه زایمان کردم و حدود 2 3 هفته است که ریزش موم شروع شده .

در دوران بارداری به خاطر تغییر هورمون ها ریزش موها به حداقل میرسه. یعنی همون موهایی که به صورت طبیعی میمیرن و از سر جدا میشن . بعد از زایمان وقتی هورمون های بدن به حالت طبیعی بر میگرده اون موها شروع میکنن به ریختن.

یه دلیل دیگه اش هم کمبود ویتامین هست که بدن ما در دوران بارداری و زایمان از دست داده

قدیمی ها میگفتن وقتی بچه مادرش رو بشناسه موهای مادر میریزه . و این دقیقا همین زمانه که هم هورمون ها طبیعی شدن و هم بدن دچار کمبود ویتامین شده

ویتامین هات رو همچنان مصرف کن (مولتی ویتامین پریناتال)

نگران نباش کچمل نمیشیم

رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
تنها راهش اینه که موهاتو کوتاه کنی من موهام تمام فشها و خلاصه همه خونه رو مزین کرده بود که با کوتاه کردن موهام جونم اسوده شد والان خیلی کمتر میریزن
خدارو دوست دارم واسه اینکه تورو بهم داده**خدارو دوست دارم چون عاشق بودنو یادمو داده
2738
عزیزم هیچ کاری نمیشه کرد این موها میریزن چون در زمام 9 ماه بارداریت تقریبا ریزش مو متوقف میشه بعد زایمان موهایی که توی 9 ماه نریختن حالا ظرف2یا 3ماه قراره بریزن خوب خیلی به چشم آدم می آید من توی روزنامه سلامت در موردش خوندم گفت راهی نداره خودشون دوباره در میان نگران نباش
2706