2737
2734
دیشب تا صبح همش خواب حرم امام رضا رو میدیدم که توی شلوغی و مشغول زیارت بودم البته جاهای مختلفی از حرم رو میرفتم و همه جا زیارت میکردم و با شدت زیاد هم گریه می کردم طوریکه نفسم تنگ میشد ...منتها حرم امام اصلا شبیه حرمشون در واقعیت نبود خیلی متفاوت بود به نظرتون تعبیر خوابم چیه؟؟؟
سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدتیه خیلی دلم تنگ امام رضاست ...خیلی دلم میخواد برم پابوسش تو رو خدا دعا کنین جور بشه برم زیارت... من تو عمرم فقط یکبار رفتم زیارت آقا ....اونقده عاشقشم که تا اسمشونو میشنوم گریه م میگیره یعنی میشه یه بار دیگه ضریحشونو از نزدیک ببینم ؟!؟!؟!؟
سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!
2731
2738
shaparak جونم توی زندگیم خیلی سختی کشیدم به خدا هیچوقت فکر نمیکردم اینهمه صبر داشته باشم 5 سال تمام هر روز عذاب بکشی هر روز با دل شکسته از خواب بیدار بشی ..روز به روزش توی تنهایی خودت غرقتر بشی ...تنها کسی که دستم رو گرفت امام رضا(ع) بود ...قربونش برم خیلی آقاست ...درست موقعی که از همه دنیا بریده بودم و ناامید و افسرده بودم خودش من رو طلبید که برم پابوسش اونم برای اولین بار و بعد از سی و دو سال زندگی ......عجیب کرامت دارن ...عجیب! از اون روز که رفتم زیارتشون ...زندگیم زیر و رو شد ...الان واقعا حال و روزم بهتره ..خدا رو هزار مرتبه شکر
خداروشکر که الان همه چی خوبه.ان شاالله دوباره بطلبه به زودی بری پابوسش .از الطاف بی نظیرش شامل حال منم شده قربونش بشم
"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".