2737
2734
سلام ممنون میشم بگین خوبه یا نه بعد اگر بیمه تکمیلی داشته باشیم چقدر هزینشه ؟کدوم دکتر خوبه؟هر چی میدونین بگین لطفا اینترنتن شاتله اونم اختلال داره قطع و وصل میشه اگه نبودم نتم قطع شده
شما
بله خوده شما
اخم کردی چرا؟

لبخند بزن
حیف صورت ماهت بی لبخند باشه
لبخند بزن 1...2...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در مورد بیمه تکمیلی نمیدونم دختر عموم خرداد اونجا زایمان کرد خیلی خوب بود اونا بیمه تکمیلی شرکت سایپا داشتن 90 درصد براشون تخفیف داشت. کلا از همه نظر راضی بود خودم اردیبهشت بیمارستان الغدیر زایمان کردم اونم خوب بود منم بیمه تکمیلی خانه کارگر داشتم که همون جا درجا هزینه بیمه رو کم کردن به جای یک میلیون و هشتصد ازم هفتصد گرفتن. تخت هاش هم از این دیجیتالی ها بود با دکمه تنظیم می شد خیلی راحت بودم
خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2728