2737
2739
عنوان

شیرخشک ببلاک

4130 بازدید | 15 پست
سلام دخترم 4ماهشه شیر نمیخوره بیومیل پلاس میدم بهش میخوام شیرخشکشو عوض کنم شنیدم ببلاک خوشمزس میخوام نظرتونو بفونم دخترم رفلاکسم داره
خدایا کمی دلخوشم کن میخواهم عاشقانه تر صدایت کنم....خسته ام از تکرار
دقیقن برای رفلاکس عالیه اما اصلن خوشمزه نیس
ای که رفته با خود دلی شکسته بردی اینچنین به طوفان تن مراسپردی ای که مهر باطل زدی به دفتر من بعد تو نیامد چها که بر سر من... من همون اوشینم خخخخ چ لوس😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ببلاک بوی کیک میده و خوشمزه است بوی وانیل میده و برای بچه هایی که یبوست دارن عالیه
بدترین چیز اینه که وقتی خوابت میاد و چشمات از خواب میسوزنن نتونی بخوابی یه بچه شیطون هی چشمتو با انگشت باز کنه و نذاره بخوابی
سلام لطفا مادرایی که شیرخشک ببلاک استفاده کردن کمک کنند شیر خشک ببلاک کامفورت۱ به نوزاد ۲۱ روزه ام میدم قبلا نان میدادم ولی دوروزه نفخ و دل پیچه داشت که با ببلاک اروم شد اما یه مشکل بزرگ دارم و اون نیومدن شیر از بطری هست!روز اول این مشکل نبود اما از وقتی بطری ها رو شستم ببلاک رو همش باید سوراخش رو باز کنم یه دونه دونه های ژلاتینی تو شیریش پیدا میشه که سوراخ رو میبنده!مادرای عزیز شما این مشکل رو نداشتید؟
انالی جان سوراخ شیشه رو گشاد ن ن ببلاک کامفورت رو وقتی میخوای درست کنی ابتو داغتر حد معمول بردار بهد که شیر رو ریختی چند بار به طرفین تکون بوه که دونه ها نره تو سر شیشه گیر کن بعد به بالا و پایین تکون بده حدود پنج دقیقه محکم تکون بدی همه اون دونه ها کامل حل میشن تو شیر هم غلیظ تر میشه هم راحت از سر شیشه میاد بیرون
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
2706