2733
2734
یه ماما بهم گفته بود منم امتحان کردم تو دوتا بارداریم متوجه شدم متاسفانه بارداری اولم سقط شد دومی خدارو صدهزار مرتبه شکر الان داره شیر میخوره. الانم یه چیزایی حس میکنم خداکنه که تلقین نباشه. فقط اگه اینطوری شدین مواظب باشین و باید دکترتونو بگین واسه ضخامت اندوتر دارو بده که خوب جایگزین شه و تبدیل به بارداری شیمیایی نشه . میدونین دیگه بارداری شیمیایی به این میگن که شما باردارین اما در مسیر لوله فالوب یا در رحم مشکل پیدا میکنه واسه جایگزینی و یا اسپرم مشکلدار هست و سقط میشه و پرتون منظم و یا با چهد روز تاخیر میاد بدون اینکه متوجه بشین باردار بودین و بدون اینکه بی بی چکتون مثبت شده باشه چون هنوز بتای بارداریتو تو بدنتون بالا نرفته بوده
آنجا که عشق فرمان میدهد محال سر تسلیم فرود می آورد ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
دوستای خوبم اگه حتما سه یا چهارروز از تخمک گذاریتون گذشته دراز بکشین و با هر دو دست تخمدوناتونو لمس کنین با دست راست سمت راست با دست چپ سمت چپ . چطور بگم دقیق متوجه بشین ! ؟ همونجایی که گود میشه نه شیکمتوناااا وقتی فشار ملایم دادین و به دستتون حرکت دادین اگه لقاح صورت گرفته باشه یه رگ باد کرده زیر دستتون و فقط در یک سمت احساس میکنین اگه هم نه که یا باردار نیستین یا هنوز لقاح صورت نگرفته شاید باور نکنین ولی واسه من جالب اینجاس که دقیقا همون جایی که تو سونو گفتن فولیکول بالغ دارم رگ معلوم میشه و باردار بودم تو دوتا بارداری قبلیم الانم شش روز پیش سونو دادم و ایندفه هم همونجا معلوم میشه در صورتی که سه روز پیش این رگ قابل لمس نبود ‌. خدا کنه که رحمم آماده باشه و اسپرم هم سالم تا راحت جایگزین شه و در مسیر رحم دچار مشکل نشه
آنجا که عشق فرمان میدهد محال سر تسلیم فرود می آورد ❤
2706