2410
2553
سلام. من دنبال یه آدم دلسوز و آشنا به مسایل نگهداری کودک هستم. برای نگهداری از دختر سه ساله ام. اون هم برای 4 ساعت در روز. البته به جز پنج شنبه ها و جمعه ها و تعطیلات رسمی. کسی می تونه کمکم کنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر منم بره مهد خیلی بهتره. یه مهد خوب پیدا کن که هم روابط اجتماعی اش بالا بره و هم آموزشهایی که ما مامانها ازش غافلیم بدن بش هم اینکه تنها نباشه دوست پیدا می کنه
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
2720
2714
3 سالشه مطمئن باش مهد بهتره خلاقیت و مهارت های اجتماعی رو بیشتر میکنه و مهارتهای کلامی رو مطمئن ترم هست دختر من از یک سال و 2 ماهگی رفت زمین تا آسمون با دختر فامیلمون که مهد نرفته فرق داشت
خدایا متشکرم بابت تمام نعمتهایت مخصوصا 2 تا دختر خوشگل یگانه و ریحانه
من خودم اول میخواستم پرستار بگیرم با حداقل 30 نفرم مصاحبه کردم باور کن بدرد نمیخوردن یا شوهرشون معتاد یا خودشون بی سواد و یا نهایتا دیپلم لهجه داشتن بعضیاشون یکیم لیسانس زبان بود باز من مشکوک بودم چرا میخواد اینکارو انجام بده شاید قصدی داشته باشه یکیم دیپلم داشت 20ساله گفتم خب این تجربه نداره اگه دور از جون یه چیزی پرید تو حلق بچه این کاری از دستش بر نمیاد ببین ما درس نخوندیم که سودش به محل کارمون برسه فقط و بچمون و بندازیم زیر دست یه آدم ناشناس که مثلا یه فحشیم بده!
ولی تومهد مربی ها دوره دیدن نظارت میشه اگه اتفاقی برا بچه ها بیفته کمک های اولیه بلدن و تجربه دارن بچه یاد میگیره از حق خودش دفاع کنه مخصوصا اگه تو خونه یکیه مفاهیم نوبت و حق و حقوق و ... را یاد میگیره من خیلی حوصله دارم برای بچه ولی حتی الانم که سر کار نمیرم دومی رو از 5/2 سال یا نهایتا 3 سال مهد میزارم چون آموزشای خونه جای آموزشای مهد رو پر نمیکنه هر قدرم که مادر وقت بزاره .چون بعضی مهارتها اصلا خصوصی قابل آموزش نیست
2706