2726
من بارها زایمان گربه ها رو از نزدیک دیدم توی تی وی هم زایمان فیل و اسب رو دیدم خیلی راحت زایمان میکنند تازه نه پزشکی کنارشدن هست و نه هیچی....قربون خلقت خدا برم....من میگم چرا انسانها انقدر زایمانشون سخت شده؟
من عاشق خانواده امم خدایا دوستت دارم
نه زایمان سخت هم دارن من شنیدم
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
زایمانشون همش یکساعت هم طول نمیکشه آخه....راستی قدیما چجوری با آب جوش و اینا زایمان میکزدن تو خونه اونم فقط با یه مامای تجربی....خیلی ریسک بود.ولی باز انگار راحت تر بودن
من هجده مهر زایمان دارم بچه ها.راستش فقط به این موضوع فکر میکنم....همش میگم خدایا چی قراره به سرم بیاد...از طرفی دلم میخواد هر چه زودتر با بچه ام بیام خونه....
انشاله به سلامتی عزیزم فقط به بغل کردن نی نی فکر کن زود میگذره پنج ماه پیش زایمان سختی داشتم اما شکرخدا با شنیدن صدای دخترم همه چی تموم شد
❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706