2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم رو این قضیه خیلی فکر کردم وبه این نتایج رسیدم (با توجه به دیدن مهدهای خیلی گرون وبچه هایی که رفتن) 1 شهریه مهدکودک اکثرا به خاطر موقعیت منطقه شه(که خب اجاره مهد تو منطقه گرونتر تهران بیشتره) مثلا مهدهای منطقه زعفزانیه وولنجک وشهرک غرب و....به خاطر گرونتر بودن اجاره مهد بالاتره 2مغمولا مهدهای گرون یک سری امکاناتی اضافه تری دارند (که البته خیلی قلنبه سلمبه است وعملا واسه بچه ها فایده ای نداره بلکه واسه دل خوشی مادرها گذاشه شذه مثه زبان فرانسه ورقص باله وآموزش پیانو و...که اکثر این امکانات در حد حرف های دهن پرکنه ودرعمل می بینی یه کلاس زبان خیلی ساده وبیفایده است حالا کاری به موارد استثنا ندارم 3 پسر خواهر من گرونترین مهدکودک تهران میرفت تو زعفرانیه....هیچ فرق خاصی با بقیه بچه ها نداشت وخیلی هم پیشرفت خاصی نکرده بود معمولی مثه همه بچه ها بود...هرچند خودش خیلی باهوشه ولی تفاوتی نکرده بودفقط یک سری قر وفر های مامان خر کن!!داشتن مثه دایم عکاس اومدن تو مهد.کلی پول هم بابتش می گرفتن و4 تا لغت انگلیسی یاد بچه داده بودن و....ولی به صورت عمیق معلومات بچه بالا نرفته بود...ضمنااکثر وقتها هم مریض بود این دیگه گرونترین مهد تهرانه دیگه خودت حساب بقیه بیاد دستت... (که تا چه حد تبلیعاته) مهد های گرون فقط زمانی ارزش دارن که حیاط بزرگ وفضای بازی وشادی وامکانات سرگرمی شون هم دراون حد وسیع تر باشه که تا یه حدی خب بهتره ولی نه در اون حد تفاوت قیمتشون بلکه تفاوت قیمتشون به خاطر قیمت منطقه بندی اواجاره هاشونه... کلا هیچ مهدی کامل وعالی نیست باید بین بد وبدتر یکی را انتخاب کرد
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
2728