2703
2553
اخرش خیلی هندی تموم شده
واسه دختر کوچولوی من دعا کنید مامان های گل یه مشکل کوچولو داره خواهش می کنم دعا کنید زودتر خوب بشه . اللهم صلی علی محمد و آل محمد
https://www.google.com/search?q=%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86+%D9%85%D8%B3%D8%AE%D8%B1%D9%87+%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84+%D8%AA%D8%B9%D8%A8%DB%8C%D8%B1+%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%87+%DB%8C%DA%A9+%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%A7&biw=1455&bih=665&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CBwQsARqFQoTCP-59bP608cCFUMYHgodLZkGxQ#imgrc=d16QrAnEO_zUyM%3A این دختره رو تو فیلم ندیدم که با امیر جعفری هست توی این عکس
واسه دختر کوچولوی من دعا کنید مامان های گل یه مشکل کوچولو داره خواهش می کنم دعا کنید زودتر خوب بشه . اللهم صلی علی محمد و آل محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
تام و جری اخه چطوره توی یه کشوره دیگه تک وتنها رفت همه رو کشت دختر و دادمادش نجات داد
کلن داشت خوب ومنطقی پیش میرفت نمیدونم چرا یهویی سرعت نور گرفت دو قسمت اخر همه چی تموم شد پیاده رفتن امیرجعفری بدون برنامه بعد اونجا همه چی بود کلید باهاش بود مردن سیاوش قهر دانیال خیلی فیلمو خراب کرد اون همه تامل روی جزییات اوایل فیلم بعد یهو رعد وبرق زد
خدایا همیشه بامن مهربانی ولی من ناسپاس.
2714
حتما شما اولاشو ندیدین، این عکس متعلق به خانمی هست که شوهرش توی ارمنستان داشت توی پیدا کردن تروریستها به امیر جعفری کمک میکرد. در ضمن امیر جعفری توی ارمنستان اقامت کاری داشت و اونجا خونه و زندگی داشت
درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
چطور با موبایلش داشت رد یابیشون میکرد ولی قبلش نمیدونستن کجان تو مقر بیکار بودن بعدم دنبال ماشین خالیه
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
اون ردیابه همونی بود که تو ساعت ژاله کار گذاسته بودن...چون دیدن از پیدا کردن دخترش ناامید سد و اون سمت رفتن...رفت اون سنسورو رد یابی کنه اما واقعا هندی شد اخرش یکتنه راج کاپوووووور وارد میشود خخخخخ آقای جیرانی پرمدعاست خیلی فیلمش صامت بود وشل و ول...موضوعش خوب بود اما...
صبر اوج احترام به حکمت خداوند است ......
این عکسه رو که قسمتای اول نشون دادن که ..زن همون مرد خارجیه س که باشون همکاری میکرد
سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
2706