2737
2734
سلام و شب بخیر خانم ها، متخصص پوست که کارش عالی باشه میشناسید؟ برای زیبایی نمیخوام، روی ساق پام بیش از 2ساله که زخمه و خوب نمیشه، ممنون میشم معرفی کنید
چرا زودتر نرفتی دختر.منم چند ماهه یه لکه رو پام اومده نمیدونم از چیه>بعد از زایمان ظاهر شد
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همینجا تعریف دکتر توسلی رو شنیدم و بعضیها هم تایید کردند حالا شاید کسی بشناسه ظاهرا دارو گیاهی میده.
 آنکس که لذت یکروز زیستن را تجربه کند  گوئی که هزار سال زیسته است و آنکه امروزش را در نمیابد هزار سال هم  به کارش نمی آید . 
2728
یادمه تو ولیعصر بود ولی تلفنشو نمیدونم نوشتم اگه کسی میدونه بیاد بهت معرفیش کنه .
 آنکس که لذت یکروز زیستن را تجربه کند  گوئی که هزار سال زیسته است و آنکه امروزش را در نمیابد هزار سال هم  به کارش نمی آید . 
2738