2726
عنوان

به نظرتو ن این کار اشکالی نداره ؟

7 بازدید | 41 پست
سلام به همگی خواهر شوهر من چند وقت پپیش با دختر جاریم رفته بودم ن تولد دختر دوستش بین راه دختر جاریم میگه میخوام با پولهام برای مادر بزرگم یعنی مادر جاریم هدیه بخرم خواهر شوهرن م هم بهش میگه عزیزم پول را به من بده قرض برای کرایه ماشین لازمش داریم وبچه هم قبول کرده وپول را دادهببه خواهر شوهرم این قضیه را مادر شوهرم برام تعریف میکرد ویه جوری برای کار خواهر شوهرم ذوق میکرد من دیگه حرفی نزدم به نظرتون کار خواهر شوهرم درست بوده؟؟
اگه دوست  داری به صلوات بفرست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه کلانتری شما ..عمشه اون
"دوران عقب ماندگی ملتها زمانی شروع شد که ; جای اندیشیدن را "تقلید" , جای تلاش و کوشش را "دعا" , جای فکر کردن به آرزوهای بزرگ را "قناعت" و جای اراده را "قسمت" گرفت ...."امیرکبیر
2728
واااا شکماتون سیره اصطلاح بدیه؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی دیگه هیچ چی واسه ناراحتیتون وجود نداره یعنی هرکی هرچی بگه یه نفر میگه بدم میاد....طرف بگه پرتفال یکی میاد میگه زشته
اتش بگیر بدانی چه میکشم.....احساس سوختن به تماشا نمیشود.....
حالا مگه کرایه ماشین چنده
"دوران عقب ماندگی ملتها زمانی شروع شد که ; جای اندیشیدن را "تقلید" , جای تلاش و کوشش را "دعا" , جای فکر کردن به آرزوهای بزرگ را "قناعت" و جای اراده را "قسمت" گرفت ...."امیرکبیر
2706