2737
2734
دوستان کسی مهد خوب برای بچه دوسال ونیمه تو اشرفی وپونک واون طرفا سراغ دارید
در آغوشم که می گیری این قدر آرام می شوم که نفس کشیدن یادم می رود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم من دوسال هست که تو این منطقه دنبال مهد هستم هنوز به هیچ نتیچه ای نرسیدم متاسفانه اکثر اطلاعات این سلیت درباره مهدها مربوط به چند سال قبل هست و دیگه اونطر مثل قبل مبحث ها روکسی پیگیری نمیکنه و جوابگو نیستن ،من خودم چند بار تاپیک زدم و پرسیدم ولی کسی نبود . اکثر مهدهای منطقه پونک کیفیت خوبی ندارن و متاسفانه رسیدگی هم نمیشه
عزیزم من که به این نتیجه رسیدم نی نی سایت واکثرا سایت های مجازی محل خوبی واسه اعتماد وپیدا کردن مهد یا هر چیزی نیستن بلکه خودت باید حضورا بری وببینی وبعد اعتماد کنی....تو اینجا فقط یک سری مسولین ذی نفع مهدکودک ها میان وتحت اسم مادر!!!!!خودشونو تبلیع می کنن صد تاشون را من دیدم......به جای اینکه پول خرج تبلیغات کنن میان به صورت نامحسوس تو جمع های مجازی وبه عنوان والدین!!!هرچیزی شون را تبلیغ می کنن پس اینجا را ول کن وخودت برو تو منطقه به پرس وجو!!!این نتیجه من بود
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
دوستان گرامی، به نظر من پدر و مادرهایی که مهد کوشین بچه شون رو میذارن یا خیلی ببخشید هالو هستن یا خودشون هم با بچه رفتار تحکم آمیز و تو سر خورانه ای دارند. کلماتی مثل بشین ندو برو سرکلاست رو با یه لحن زشتی به بچه میگن که طفل معصوما مثل سگ میترسن. خانم همت هم که غول مهد کودکه بچه رو ازش ترسوندن بچه خانم همت رو میبینه دستش میلرزه. الهی بمیرم اون دستای کوچولو. ضربه جبران ناپذیری این مهدکودک به من زده ک واقعا ده جلسه مشاور رفتم درست نشده بچم
مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2738
سلام دوستان کانالی با عنوان روانشناسی کاربردی کودکان در تل گر ام زدم و هر روزمطالب مفیدی را در این زمینه ارائه میکنم خوشحال میشم که به کانال ما بپیوندید ravanshenas94@ آدرس بالا رو کپی کنین و در قسمت سرچ تل گرا متون پیس کنین
خدایا منوکه لاغر نمیکنی، اقلا خواهر شوهرمو چاق کن