2737
2734
سلام.من یه پسر 25ماهه دارم.از اول هم قصدم دوتا بچه بوده.این روزا خیلی بیشتر دارم بهش فکر میکنم.از طرفی دوست دارم فاصلشون خیلی نشه تا واسه هم همبازی بشن و به درد هم بخورن.از طرفی نگرانم بهم فشار میاد.اخه پسرم تازه داره از اب و گل در میاد.الان سوالام اینه یکی اینکه همش فکر میکنم بچه دوم و به اندازه پسرم ممکنه دوست نداشته باشم.یا اگه دومی بیاد پسرم اسیب نبینه از لحاظ روحی.اخه تا الان همش مرکز توجهمون این بوده دوم اینکه به نظرتون الان اقدام کنم بهتره یا بگذارم سه سالگیش تا به دنیا اومدنش پسرم نزدیک چهارسالش میشه اونوقت.اخه شنیدم بهترین فاصله بچه ها 18تا35ماه هست
خدایا ممنونم به خاطر زندگیم...به خاطر خوشبختیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها که دوتا بشن زحمتات و کارهات دوبرابر میشه.تا وقتی از آب و گل در بیان و با هم همبازی بشن اونوقته که راحت میشی. من دو تاپسر دارم وقتی اولی 4 سالش بود دومی به دنیا اومد.دوران حاملگی سخت بود برام چون استراحت مطلق بودم ولی من نمیتونستم استراحت کنم کسی نبود به بچه اولم برسه و کارامو بکنه.وقتی دومی به دنیا اومد اولی به شدت حسودی میکرد.چون بشدت به من وابسته بود.خیلی برای اولی وقت میذاشتم.تا اینکه دومی 10 ماهه شد و چهار دست و پا رفت.پسر بزرگم انگار تازه فهمید یه همبازی داره.الان سه ماهه خیلی باهم خوبن و باهم بازی میکنن.تمام خستگیهام با صدای خنده هاشون از بین میره
برای حل شدن دو مشکلم صلوات میفرستی 🙏
اره حسودی کردن بچه اول واقعا درسته.حق هم دارن.باید بیشتر توجه کرد به اولی.واقعا سخته.میدونم.ولی به خاطر پسرم که همبازی داشته باشه و یه همدم در اینده
2738
گلی جان شما خودت خواستی فاصلشون انقدر کم باشه؟به نظرم بیشترین سختیش چند ماه اوله.بعد روال زندگی کم کم درست بشه
2706