2733
2739
عنوان

کدومو انتخاب کنم؟

64 بازدید | 67 پست
من ۲۱سالمه ی خاستگارم۲۴سالشه خونه نداره ولی ماشین داره حقوقشم ماهی ۱ونیم.اخلاقشم خوبه میگه ب همسرم ازادی میدم ولی فک کنم یکم زیادی از مامانش حساب میبره .ب نظرم بچست.یکی دیگه ک ۳۱سالشه قبلا طلاق گرفته باهاش دوست بودم قبلا.خیلی دوسم داره ولی اچن تا اخلاق بد داره بهش گفتم اگ میخای ازدواج کنیم باید بزاری کنار فعلا ک ب نظرم عوض شده اخلاقاشو ترک کرده ولی نمیدونم تو زندگی مشترک ممکنه دوباره برگردن؟ازدواج قبلیش مطمعنم طلاق گرفتنش بخاطر یچیز دیگه بوده .درضمن میگه مهریت زیر۱۰۰سکه باشه چون همسر قبلیش ۶۰۰میلیون مهریه گرفت ازش.الانم خونه و ماشین داره درامدشم ماهی۳تومن نمیدونم چیکار کنم دل اولیو بشکنم بخاطر پول؟
عزیزم اولی . مردی که طلاق گرفته و‌مهریه کم‌میگه جالب نیست
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رو خواستگار اولیت بیشتر فکر کن و بهتر بشناسش. به نظرم شناختت ازش کمه.
خواستگار دومیتم که دوستت باشه رو کلا فراموش کن که نشانه های شر رو تو این رابطه به وضوح میشه دید . اصلا همچین آدمی به درد زندگی اونم با یه دختر که ازدواج اولشه نمیخوره.
یه مامان مهربون...
2738
اصلا به. دومی فکرم نکن,گذشته از اینکه یه زندگی شکست خورده داشته اختلاف سنی هم زیاد دارین و اینکه اون واسه تو مهریه تعین میکنه خیلی پررو تشریف داره اون مردایی که اولش میگن هر چی شما بگید بعدا تو زرد از اب درمیاد این که دیگه مشخصه
بستگی داره اخلاقش چی بوده که عوض شده.. به نظرم اخلاق واقعی خودشو تو زندگی نشون میده نه دوستی.. تو دوستی مگه در طول روز چقدر با همین؟!ولی تو زندگی شب و روز با همین
من فقط از زندگی یه چیز میخوام......اینکه خیلی....دوسم داشته باشی..
2706