2737
2734
من 1 ماهه پیش خانم دکتر حاجی باقری میرم، ولی احساس میکنم با اینکه خیلی دکتر خوبی هستن تمایلی به زایمان طبیعی ندارن.. میخواستم اگه میشه از تجربیاتتون بگید و راهنماییم کنید
سلام. من کسری پیشه دکتر زهرا وزیری زایمان کردم و جاریم پیشه دکتر حاجی باقری سزارین کرد خیلی ازش راضی بود. ولی شاید بیمارستان خصوصی بلحاظه هزینه با سزارین موافقتر باشه و شاید با توجه به شرایط جسمیه شما همچین تصمیمی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون هلینا جان یعنی جاری شما خودش میخواست طبیعی زایمان کنه و شرایطش رو داشت و سزارینش کرد؟ میخوام ببینم به مادر این فرصت رو میدن که تلاش کنه برای طبیعی یا سریع میبرن اتاق عمل؟
2728
نه عزیزم. من در جریان جزئیات نیستم ولی فکر نمیکنم اصلا جاریم درخواست زایمان طبیعیو کرده باشه. و جدای خواست خودش یا دکتر زودتر از موعد بخاطر پارگیه کیسه ابش مجبور به زایمان شد.

به خانم‌ها توصیه می‌کنم پیش خانم حاجی باقری نرن. تجربه‌ی خودم رو براتون می‌نویسم:

من مشکل جدی‌ای داشتم و می‌دونستم به سونوگرافی احتیاج دارم. بنابراین با توجه به اینکه ایشون در مطبش سونوگرافی هم می‌کنه وقت گرفتم. به من گفتن بین ۳ تا ۵ مطب باش. مجبور به گرفتن مرخصی شدم و ساعت ۴ و ۱۰ دقیقه رسیدم که خانم دکتر تشریف نیوورده بودن و ۱۰ نفر هم جلوتر از من بودن.
ایشون تازه ساعت ۵ و نیم تشریف آوردن بدون اینکه ذره‌ای احترام به وقت و زندگی دیگران بگذاره.
برق بلافاصله بعد ورود ایشون رفت و اعلام کردن دیگه از سونو نمی‌شه استفاده کرد. کسایی هم که خونشون نزدیکه برن خونه :))) انگار مدرسه‌ست و مردم بی‌کار. نوبت من شد.
رفتم تو بدون اینکه بهم دست بزنه گفت تنبلی تخمدان داری و این قرص‌ها و آزمایش. بسیار نگران بودم و تا اومدم سؤال بپرسم با بی‌ادبی گفتن ازین در برو بیرون. در حالیکه من نزدیک به ۴ ساعت وقت گذاشته بودم دکتر رو ببینم و ایشون حتی جواب من بیمار رو درست نمی‌دن. به بهانه‌ی قطعی برق کارت نکشیدن و گفتن برید از بانک کنار مطب پول بگیرید. برای گرفتن داروها هم آدرس داروخونه‌ی روبه روی مطب رو دادن.
قرص‌ها رو شروع کردم و چیزی که عایدم شد یک هفته بالا آوردن و سرگیجه بود. قرص‌ها برای بیماران قندی تجویز می‌شد و شاید ۱۰ امین مورد استفاده‌ش مربوط به بیماری زنان بود.
ترسیده بود. رفتم بیمارستان تا آزمایش سونوگرافی که خود ایشون برام نوشته بودن رو بدم. دفترچه بیمه رو دادم و بهم گفتن تاریخ ویزیت رو دو ماه بعد زدن و شما نمی‌تونی از حق بیمه‌ت استفاده کنی (اگر قراره من به عنوان کارمند همیشه پول بیمه بدم و استفاده نکنم در این مواقع به چه دردم می‌خوره دقیقا این بیمه‌ی اجباری؟ )‌
تاریخ ویزیت رو مسلما از قصد اشتباه زدن.چرا؟ چون تاریخ ویزیت برای نسخه‌ی داروها دقیقا همون روز ویزیت خورده بود و تاریخ آزمایش‌ها رو خیلی واضح برای دو ماه بعد نوشته بودن.
بیماری من اصلا تنبلی تخمدان نبود و دکتر دیگه تشخیص درست و به موقع داد.
ایشون هرچی نباشه یه کلاهبرداره. اصلا جون خودتون و بچه‌ی تو راهتون رو به دست این آدم شیطان‌صفت ندید.  

2738