2726
نظرتون در مورداسم سارا چیه...اگه دختر مدرسه ای دارین.فراوانی سارا در کلاس دخترتون چقدره...و عرب ها چطور تلفظش می کنن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ساره میگن احتمالا
نازنین پسرم همین که تو را دارم ، بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشانترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهشکانی هستی از پرنورترین ستاره ها......
بذار سمیرا ، عربا قشنگ میگن سمیرا.همسایمون عرب بودن اینقد قشنگ صدا مامانم میزدن :سمیره یعنی:زن گندمگون.سارا هم اسم بین امللی هست قشنگه
من این حروف نوشتم چنان ک غیر ندانست/تو هم زروی کرامت چنان بخوان که تو دانی
من عربم؛ ساره میشه ،اما تلفظش قشنگ هستش شما فکر میکنید ساره فارسی خودمون میشه،اما تلفظشون خیلی فرق داره
¤ مشاوره و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی کاملاً گیاهیِ اوریفلیم، ساخت کشور سوئد ¤ دوستان عزیزم، جهت مشاهدۂ محصولات و سفارش، به این کانال در ت ل گ رام بپیوندید: https://t elegram.me/meandoriflame دوستان برای باز شدن لینک، لطفاً فاصلۂ بین حروف t و e رو بردارید