2737
2734
عنوان

نظرات در مورد موسسه امید فردا

561 بازدید | 25 پست
دوستان خواهشا اون افرادی که تو همه تاپیک ها مدام در حال تبلیغ و ارسال متنهای تکراری هستند اینجا نیان ببینم بالاخره این موسسه 50% اون چیزی که ادعا میکنه هست یا اصلا جای خوبی هست یا نه؟ من واقعا سر در گمم
من چند ماهی است پسرم را میبرم امیدفردا ،واقعا راضیم ، تغییرات مثبت تو رفتارپسرم خیلی زیاد دیدم ، غذا خوردنش بهتر شده ، بعد از ماه اول بهانه گیریهاش کمتر شده ، بازی کردن را یاد گرفته ، غزل حافظ میخونه ، انگلیسی شم بد نیست و راضیم ، مخصوصا شوهرم و مادر شوهرم که مخالف مهد بودندقتی تغییران مثبت را تو مهراد دیدند ونظرش مثبت شده ، آفرین جان سوال کردید به ادعا هاش عمل میکنه؟ به همه وعده هایی که داده بودند حدودا عمل کردند ،یعنی چیزی بنظرم نمی اید که گفته یا نوشته باشند و حالا ما خلاف اونو ببینم ، مخصوصا آرامشی که به ادم میده که هر روز تو فیسبوک میشه فیلم عکس و کارها و غذا ی بچه ها رو دید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم ممنونم که جواب دادی، منم یک ماه پسرم رو گذاشتم ولی نمی دونم چرا حس خوبی نگرفتم شاید زیاد حساسم فیلمهایی که تو فیس بوک میزارن کوتاه و موردی و انتخابیه من حتی چند بار فیلم سی دی خاستم در حد 10 دقیقه بازی بهم دادن البته اینها دلیل بر بد بودن نیست میتونم بپرسم پسرت چند سالشه و چن ساعت در روز تو مهد بود؟
2728
عزیزم به عنوان یه مادر بهت می گم-----به هیج کدوم از نظرات تو فضای مجازی اعتماد نکن!!! بلکه با توجه به واقعیتی که داری می بینی تصمیمت را بگیر این نظرات راجع به هر موسسه ای وهر مهدی وهر مرکزی ......قبل از مردم معمولی افراد ذی نفع همونجا میان ومی خونن وبرات نظر میدن...من این قضیه را 1000 بار اینجا دیدم
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
عزیزم... من پسرم رو یکسال می گذاشتم اونجا... و بهش از نمره ۲۰... ۵ میدم علت: ۱- فضاش خوب نیست...نور کافی تو کلاسهای طبقه دوم و سوم نداره و کلیییی هم پله داره ۲- رفتار مربیان: با وجودیکه خیلی وقته مهدش رو عوض کردم هنوزم اون ترس تو دلش مونده که اگر بچه خوبی نباشه مربی به مامانش زنگ میزنه میگه نیاد دنبالش ۳- آموزش: در مقایسه با بچه های هم سن و سالش تعریفی نداره ۴-؟؟؟؟:چرا سی دی ها هر روز ضبط نمیشه؟؟بعضی روزها معلوم نیست چی بر سر این بچه اومده ....تازه اون روزهایی هم که ضبط میشه چند ساعتش تو سی دی نیست...
2738
آفرین جان پسرم از اول با روزی یکساعت شروع شد که می بردمش امیدفرا ، و یک هفته هم من اونجا بودم و از دوربین مداربسته نگاهش میکردم و بهم گفته بودند هر چقدر خودم میخوام ،میتونم اونجا باشم ولی من چون پزشک تامین اجتماعی هستم ، یک هفته مرخصی گررفته بودم و هر روز یکساعت به حضورش اضافه میشد ، البته اونا یه برنامه ۲۰ روزه به من دادند که منم سعی کردم مطابق همون پیش برم، الان چند ماه گذشته ، مهراد حتی جمعه ها هم میگه میخوام برم امیدفرا ، خصوصا مربی اش رو خیلی دوست داره ، الینا و سعید ، اروین،،، دوستانشند ، منم خیلی خیالم راحت شده ، وقتی تو محل کارم هستم و نگران میشم تماس میگیرم و مربی اش برام از همون لحظه عکس تللگرام میکنه ، مدام هم دارند تو اینسسستا گرام عکس و فیلم به روز میگزارند و شونم که هست و خودشون یه فیلتر شکن رایگان معرفی کردند برای فیسبوک ، هر روز از غذای همون روز ،که بچه ها در حال خوردن غذا و دسر هستند تو انسستا گرام عکس می فرستند، من فکر میکنم اگه همیشه همینطور ادامه بدند ، خیلی خوبه ، شوهرم خیلی نسبت به مهدها بدبین بود ولی از وقتی مهراد رفته امیدفرا ، نظرش عوض شده و اونم خوشحاله ، امیدوارم برای شما هم خوب باشه .منم ماه اول نگران بودم ،خصوصا اگه کارم طوری بود ،که نمی تونستم همراه مهراد اونجا باشم خیلی دلم میگرفت ، ولی همون یک هفته که اونچا بودم و همه کلاسها را از دوربین میدیدم خیلی برام خوب بود ،
بچه من میره شعبه یک امیدفردا ، اتفاقا هر هفته توجشن تولد ،که مامان بابا ها را دعوت میکنند و تولد تو طبقه دو م برگزار میشه ساختمان شمالی جنوبی هست از دو جهت ینجره مستقیم داره.پنجره های مستقیم طبقه دوم و سوم از تو کوچه و حتی بزرگراه هم معلومه، و انصافا من تا حالا نه دیدم و نه از کسی نشنیدم کسی بجه را دعوا کنند ، مگر بچه پرخاشگر باشه و دوستا شو بزنه ، حتی چند تا تابلو تو همه جا نصب هست که نوشته : مدام به کودکتان اطمینان بدهید که همیشه در کنارش هستید و و همیشه دنبالش می ایید و مواردی مثل همین . بچه من زبانش خیلی را افتاده و خیلی از واژه ها را تو خونه به انگلیسی میگه ، غزل حافظش که دل بابا بزرگا رو برده ، آناتومی بدن و رشد گیاهان را یاد گرفته و به گلدونش آب و افتاب ،،، تا حالا، هر ساعتی که من رفتم یا میرم از تو منیتور ورودی، کلاسها و حیاط و،،، قابل دیدن هست و ، تا جاییکه من دیدم مامانای تازه وارد نشستن و دارند گلاسها را تماشا میکنند، اگه بخواند همه ساعتها را برای همه بچه ها سی دی رایت کنند یعنی ، ما باید هر ماه ۲۴۰تا سی دی بدیم و اونا هر روز برای هر بچه ۸ ساعت سی دی رایت کنند ، یعنی روزی ۸۰۰ ساعت سی دی رایت کنند، !!!!!!!!! و بعد ما هر روز ، تو خونه، ۸ ساعت بشینیم ،سی دی تماشا کنیم ،!!!!!!! بنظر شما معقول میاد؟؟!!!!!؟؟؟؟ کجای دنیا روزی ۸۰۰ تا سی دی رایت میکنند و،،، کی می تونه ، هر روز ،بشینه ۸ ساعت سی دس تماشا کنه؟؟؟؟؟ آخه ما که مادر شدیم بجای این توقعات غیرقابل اجرا >بهتر نیست کمی از وقت مون برای بچه مون صرف کنیم و بریم همونجا بشینیم و از منیتور بچه مون رو ببینیم ، من قبل از اینکه بچه ام رو بگذارم مهد خیلی تحقیق کردم ، هیچ مهدی رو ندیدم که سی دی بده ، فقط امیدفردا گفت از روزای اول بچه سی دی میده و جنبه خاطره و یادگاری داره ، و بحق برای منم تو ماه اول ۶ تا سی دی دادند، و بهترین کارشون ،نپذیرفتن بچه های پرخاشگر ه ، که موجب نارضایتی والدین بچه ها ی پرخاشکر میشه،
من هم موافقم تو تمام پستها چند نفر ابراز رضایت میکنن بقیه ناراضین من تجربه بسیار بدی از این مهد دارم توی پستهای دیگه نوشتم امیدوارم شما هم مثل من دچار اشتباه نشید و دسته گلتونو به دست این افراد بی وجدان ندین من زود فهمیدم ولی عده ای که دبر جنبیدن بچه هاشون ازاین امید فردایی ها خیلی صدمه روحی خوردن در مورد سی دی هم هر جا که دلشون بخادو ضبط میکنن و وقتی در خواست بیشتر یا از اموزششون میخای جواب سر بالا میدن متاسفانه اینجا یه عده یه مشت دروغ از پیش تعیین شده رو که خانم به اصطلاح دکتر تو سایتش نوشته رو مدام کپی میکنن تا حالا فکر کردین چرا تو سایتشون نظرات به صورت محرمانه میمونه اگر کسی از مهدش مطمین باشه اینقدر پنهون کاری نمیکنه چه مادرایی رو دیپم که با دادو بیداد و شکایت از این مهد بیرون اومدن امید وارم خدا هرگز ازشون نگذره
موضو ع امیدفرداست منم نظرمو مینویسم . والا من که خیلی از امیدفردا راضیم ،چون همیشه آدم میتونه بره بچه اش رو ببینه ، من ۱۵ روز اول هر روز با بچه ام میرفتم و با م مربی و بچه ها با هم بازی میکردم ، تا بچه ام به مربی اش عادت کرد بعد دیگه ماندگار شد، هر چند وقت یکبارم ه میرم کلاسشونو میبینم ، طی این یکسال همه چیز خوب هست و غذا خوردنش خوب شده ، روزای تعطیل هم میگه میخوام برم پیش ساناز جون ، انگلیسی شم خیلی راه افتاده، با خیلی از مادرا دوست شدم ، یعنی برنامه اشنایی مادرا با هم دارند ، مثل صبحانه خوری مشترک و سینما و تاتر جمعی که رویا جون مسولش هستند ،
ماها که بچه ها مون امیدفردا هستند خیلی راضی هستیم ، ادم امکان داره بر اساس تبلیغات بره جایی رو ببینه و تحقیق کنه ، ولی بعدش بر اساس شعورش اونجا رو برای بچه اش مناسب میدونه ، شعورش را نمی زاره کنار و به تبلیغات اعتماد کنه . هر روز ظهر که ما میریم دنبال بچه ها کلی آدم اونجا تو نوبتند که بچه ها شونو ثبت نام کنند .
روز به روز هم داره شعباتشون اضافه میشه و چند وقت پیش هم که افتتاحیه شعبه ۲۳ شون بوده و روی در ورودی هم که نوشتند ظرفیت تکمیل است .
خدا حفظشون کنه کار خوب میکنند و حسابی هم طرفدار دارند .
رقبای کاریشون میان اینجا چیزای غیر واقعی منویسند ، ولی واقعیت را باید از نزدیک دید . همینکه هر لحظه که بخواهیم میتونیم بچه من رو ببینمیم خدا رو شکر
خانمی که با اسمهای مختلف میاید بر علیه یک موسسه معتبر تخیلپردازی و تبلیغات منفی میکنید.و به خیال خودت مردم را از نزدیک شدن میترسونی ، خب ادم بیشتر کنجکاو میشه و میره از نزدیک میبینه و دروغاتون بر ملا میشه . چرا شعور مردم را به بازی میگیرید .رفتم سایت امیدفردا رو دیدم برای بچه های خودشون که یوزنم پسورد دارند ُُُُُبازه و همه هم نظرات خوب و تشکر داشتند ،،، فیسبوک و اینستاگرامشونم که برای عموم بازه ، واقعا که .... خودتونم برین ببینید و نظرتون را بنویسید ، با فیلتر ش کن https://www.facebook.com/omidfarda1375 هرچند که حالامتوجه شدم شما همون خانمی هستید که پسرتون بخاطر کتکاری بچه های ما اخراج شده همکار عزیز لطفا بجای این بازیها مراقب باشید سو استفاده هاتون تو پارس خودرو لو نره وباعث اخراج و مشکل برای خودتون نشه .
2706