2726
عنوان

آرایشگاه خوب تو مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 512369 بازدید | 3733 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فندق جون من این چل گیس رو به دوستم معرفی کردم رفته بود واسه کوتاهی در ضمن قیمت مش هم بپرسه ، می گفت تو حیاطش سگ داشته و یه چند تا بچه و مهمون داشته بعد همش بچه ها می رفتن دست به سگه میزدن و میومده به صندلی ها دست میزدن.حالش بد شده بود.به نظر من از نظر بهداشتی اصلا خوب نیست تو این محیط سگ باشه.
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
2728
فندق جون اما به نظر من بهداشت محیط مهمتره از کیفیته چون سلامتی رو این به خطر میندازه.
سگه تو حیاط بوده اما بچه ها می رفتن با هاش بازی می کردن و میومدن تو سالن.
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
فندق جون یک وقت ناراحت نشی ها فقط نظرمو گفتم خانومی.آخه چون نجسه من واقعا نمی تونم این موجود رو تحمل کنم شاید بقیه این جوری نباشن.
نه بابا زری جونم...مگه کی من باشه که ناراحت شم...
من عروسی وبله برون وحنابندون وپاتختم اونجا رفتم...وهمیشه برای عید کارهای مهممو اونجا میرم...
نه پولشو دارم دیگه نه آدرسش برام سر راسته!
چون راضی بودم معرفی کردم.
2706