2410
2553
دکترم بهم قرص دمیترون برای تهوع داده و استرادیول والرات برای جلوگیری از خونریزی ... و از هر کدوم روزی 2 تا میخورم ...

دیروز دوستم میگفت :: مطمئنی ضرر نداره ...یه مقدار نگران شدم ..

این 2 تا قرص را میشناسین دوستان ؟؟؟؟
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
خانمی اگه دکترت داده پس چرا نگرانی؟

من تو بارداری ویار و حالت تهوع شدید داشتم دمیترون دکتر بهم داد و گفت ضرری نداره ولی من خودم سعی میکردم تا میتونم نخورم...

اون قرص را هم نمیشناسم.....ولی به دکترت اعتماد کن....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارا جان دمیترون یا همون اندانسترون جز داروهای امن برای بارداریه اما نه اینکه مدام مصرف کنی.. من 6 تا آمپولشو زدم و 2 بسته قرصشو مصرف کردم.. الان ماه 6 هستم خدا رو شکر سونوگرافی و تست غربالگریم مشکلی نداشت..
طبق نظر دکتر مصرف کنی چیزی نمیشه..
2720
اینم بگم که در کل اگه مثل من جزو اون دسته ای باشی که تهوع شدید داری و مدام بالا میاری.. این چیزا خیلی کمکت نمی کنه فقط باید تحمل کنی من تا 4.5 ماه خیلی بد بودم بعد از اون خوب شدم گرچه هنوز گاهی بالا میارم (مثل همین دیروز) اما در کل خوب شدم..
عزیزم من در سرتاسر بارداری تهوع واستفراغ شدیدی داشتم به طوری که تقریبا"تمام بارداریمو بستری بودم . توی بارداری دومم از ماه2 تا اخر بارداری به تجویز پزشک روزی 3 تا دمیترون میخوردم که واقعا" بهم کمک کرد و حالم با بارداری اولم اصلا" قابل مقایسه نبود. .پسرمم الان 6 ماهه است و خداروشکر صحیح و سالمه
دور از این هیـــــاهو
دلــــــم کـــویـــر می خواهد
و تنهــایی و سکوت
و آغوش ِ سرد ِ شبی که آتشم را فرو نشاند...
منم تا آخر بارداریم تهوع داشتم البته تا ماه 5 شدید بود بعدش کم شد ولی بلاخره داشتم به طوری که از دکتر میپرسیدم که آیا بعد زایمان خوب میشم وای خیلی سخته میدونم چی میگی
من تو اداره دائم یا کشک میخوردم یا نون سوخاری یا چوب شور وپسته ویا آلوچه
به من که دکتر دارو نداده بود بلاخره دارو د رکنار خوبیهاش ممکنه عوارضی هم داشته باشه سعی کن تحمل کنی میگزره

فقط بهم ب6 داده بود که اونم تاثیری نداشت
2714