2410
2553
عنوان

ازدواج با اختلاف سن زیاد

9785 بازدید | 22 پست
سلام. خواهر من 18 سالشه. یه آقاهی اومده خواستگاریش که 10 سال ازش بزرگتره
. شرایط آقاهه بد نیست. اما نگرانی من از اختلاف سنشونه و اینکه خواهر من هنوز سنش به نظرم یه کم کمه! دوست دارم شما هم راهنمایی کنید که با این وضعیت چکار کنه خواهر گلم؟
من دختر داییم با شوهرش 8 سال اختلاف سن داره الان شوهرش خیلی پیر شده ولی دختر داییم ماشاالله جوون مونده شوهرش خیلی دوستش داره عاشقانه اما انگار دختر داییم زیاد از این وضع راضی نیست مثل دوست داره جوونی کنی اما شوهرش حال نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام عزیزم من با شوهرم 13 سال اختلاف سنی دارم شاید باورتون نشه جز مسایل اقتصادی در مورد دیگه ایی مشکلی نداریم .
اما یک نصیحت موقعیت خواهرت رو با هیچ کسی مقایسه نکن ادما از لحاظ ویژگیهای فردی متفاوتند و اختلاف سن تو ازدواج بستگی به ادماش داره،بعد از این که به نتیجه رسیدن مشاوره کمک بزرگی میتونه بکنه
2714
ممنون از همتون که کمکم می کنین. تا حالا به این نتیجه رسیدم که 10 سال زیاد نیست و نمیتونه مانعی برای ازدواج باشه. اما سن کم خواهرم... به نظرتون اگه سه یا 4 سال تو عقد باشن چطوره؟ تا اون موقع که بخواد بره خونه خودش بزرگتر شده دیگه
همونطور که دوستان گفتن این قضیه در افراد مختلف با هم فرق میکنه من خیلیهارو دیدم (از جمله دوستان نی نی سایتی ) که از این اختلاف خیلی راضی هستند ولی یکی از آشناهای من که 14 سال از همسرش کوچیکتره و 30 ساله دارن با هم زندگی میکنن میگه از این اختلاف راضی نیست چون حرف همدیگرو نمیفهمن.
دنیا ارزش این حرفارو نداره / دیگه دنیای مجازی که ارزش اون حرفارَم نداره :D
به نظر من ده سال زیاد نیس ولی سن خواهر شما کمه، بازم به خواهرتون بستگی داره. دوست من 19 سالگی ازدواج کرد از عهده ی زندگی و درسش خوب برمیاد. ولی من که الان بیست و یک هم فکر نکنم تا سی سالگی هم بتونم.ههه
2706