2737
2734
بچهها بیاین به این لیست اضافه شین -همگی باهم تلاش میکنیم و بعد خبر آز هم همه باهم خوشالیمونو تقسیم میکنیم

تربچه نقلی : 30ساله- مشهد - برای اولی پسر ترجیح میدم -آبان اولین اقداممه – بچه اول- کاندوم
بانوی شب : ؟-؟- پسر میخواد- تازه تصمیم گرفته برای آبان ماه-؟-؟
نازنین : 24-خوزستان- آبان اقدام میکنه – دوتا بارداری پوچ داشته-بچه اول-؟
کتی جون : ؟-؟- پسر میخواد –آبان اولین اقدامه-؟-؟
Comet :? -? - پسرمیخواد - ابان یا اذرمیخواد بره اقدام - ؟-؟
مگنولیا : 25-؟-پسر میخواد-آبان اولین اقدامه- بچه اول -؟
سالی : ؟-؟-؟- ازمهرآبان میره اقدام-بچه اولش پسره-؟
آرام : سه ماهه اقدامه(((ایشالاه این ماه خبر خوب بهمون بده)))- بچه اول
ساره : 35 - ؟-؟-اولین اقدام- بچه اول -؟
ماان حلما : ؟-؟-میخواد اقدام کنه تو؟ ماه --؟-؟
وانیا جون : 27-قزوین - دختر میخواد - اولین اقدامش آبان ماهه-بچه اول-طبیعی
آلاله : 24-؟-پسر میخواد – آبان اولین اقدام میکنه – بچه اول-قرص
فندق کوچولو :34-اصفهان-؟-آبان اقدام میکنه-پسر 3ساله داره-؟
دلربا : 29-؟-؟-دوست داره آبان اقدام کنه-یهماه پیش سقط داشته-؟
آترین : ؟-؟-دختر دوس داره- اقدام حدود آبان ,آذر-قبلا سقط داشته-؟
افسانه : ؟-؟-؟-میخوا آذر اقدام کنه -؟-؟
چغاله بادوم : 28 -؟-؟ ،اقدام اول ابان ماه-؟-؟
فندوق کوچولووووووو : ؟-؟-؟-اقدام اولی نیس اما با ما دوباره دست به کار میشه(-:-؟-؟
شبنم: ۳۰ ساله.خارج از ایران،؟.سه ماهه که میخوام اقدام کنم.؟،؟
مهشید :26 ساله- ؟- رژیم پسردار شدن گرفتم – ؟- اولین بچه یه دختر دوسالو ۸ماهه -؟
عاطی : ٢٧ ساله - تهران –دختر میخواد -دو ساله تو اقدامم-؟-؟
ماکارونی با سس خرسی : 30ساله –یزد-؟-اقدام براسومی دوتادخترداره- ؟
مریم: 27 ساله -؟- خودش دختر دوست دارم همسرش پسر- اولین اقداممه – اولین بچه-؟
زهرا :؟- مشهد، ، ترجیح میدم دخترباشه، ولی شوهرم پسر میخاد، آذر میرم اقدام - اولی دختربوده -طبیعی
جیگیلی. ۲۹ ساله......بچه اول....اقدام اول...
ترمه 24ماه سوم اقدام.فرزند اول ۲۵ ساله
نفر بعد کیه؟؟؟؟؟؟
خدا بهترینشو قسمت منو شوهرم کنه...................آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها بیاین من شب لیست آماده میکنم از کسایی که دوسدارن تو گروه باشن مشخصاتی که دادن میذارم --تا باهم جلو بریم و به هم اطلاعات بدیم هر کی دوسداره بگه": سن- از چه شهری - پسر دوس دارین یا دخمل - چند اقدام کردین - بچه چندمتونه - روش جلوگیری *شهر هر کی دوس داره بگه گفتم شاید بخواین همشهریاتون پیدا کنین واسه تبادل اطلاعات
2728
من بچه اولمه بار اولمه دارم اقدام میکنم یکم استرس دالم.... ایشالا که اول خدا جون بهمون یه بچه سالممممممممممم و صالحححححححححححح و خوش روزییییییییییی بده و بعد اگه صلاح دونست اون جنسیتی که دوست داریم و عطا کنه. موفق باشید
2738
تا وقتی بریم دکتر و ازون سوالامون بپرسیم و بیایم اینجا بهم بگیم ,یکم درباره تغذیه قبل بارداری بگیم -یکم هم درباره تعیین جنسیت و کارا خوراکیایی که در بارداری تاثیر زیاد دارن علتشون هم اگه میدونین بگین ممنون
من مخام از ابان اقدام کنم
بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
از الان خوردن گلابی – سیب ---- وقتی اومد به رو شروع کنین- همو خودتون هم شوهراتون شب به شب قبل خوای اسید فولیک بخورین از هر زمان تونستین توتفرنگی پیداکنینی بخورین اینا واسه زیبایی خیلی مفیدن –آخر پاییز انار شیرینم خیلی کارامده
2706