2410
2553
عنوان

مامانای فعال اسفند94

11346 بازدید | 16383 پست
اسم.....بچه چندم....سن.....از شهر.....تاریخ آخرین پری...جنسیت نی نی..... اسم نی نی
1.مصی...دوم...٣٠ساله...قزوین... ۲۶ خرداد....دختر... هانا
2.یاسی...اول...۲۴ ساله...شیراز...۱۵..خرداد... دختر..؟
3.پریسا...اول...۲۴ساله....کرج...۲۸خرداد...؟...؟
4.نفس...اول.....۲۹ ساله...کرج...۱۷ خرداد...پسر...کارن
5.آزی ... اول ..۳۵ساله....رشت...۲۰ خرداد... نامشخص...سامیار یا سایان
6. ریحان...؟... ۳۲ساله... اصفهان... ۱۲ حرداد....؟ ... ؟
7. شبنم... سوم ... ۳۴ساله... تهران ... ۲۵ خرداد... پسر ... حسین
8. نی نی جون..اول... ۲۸ساله... خرم آباد...۲۱ خرداد ...دختر... ؟
9. فاطمه... اول... ۳۱ ساله... مشهد ... ۲۴ خرداد... ؟... ؟
10. گل یاس .... اول ... ۳۰ساله... کرج... ۲ خرداد... دختر ... ؟
11. کیمیا ... اول... ۲۵ساله... ۱۱ خرداد ...؟... دختر... ؟
12. پونیکا... اول... ۳۴ساله ... ساری... اول خرداد ... دختر ...؟
14.لیلیان ... اول... ؟... کانادا‌... ۲۳ اردیبهشت... دختر ... سلین
15.سحر(سرنت)...اول..۲۶ ساله..تهران... ۱۷ اردیبهشت..دختر... مهربان(mehrban)
16.ارمادا...اول...۲۴ ساله‌.‌..تهران...پسر...علی
17. الی...دوم... ۲۹ ساله...۲۵ خرداد...تهران...پسر...؟
18. وجیهه...اول...۲۸ساله... ۸ خرداد... مشهد... پسر...؟
19. مینا... اول...۲۶ساله... ۲۱ خرداد... رشت ... ؟ ... آوینا یا امیر علی
20. فرانک ... اول ... ۳۳ساله... ۲۹ خرداد ...تهران ... دختر ... ترانه
21. آهو ... دوم ... ۲۳ ... ؟ ... ؟...؟
22.غزال... اول... ۲۷ساله ... بوشهر ... ۲۸ اردیبهشت ... دختر ... ؟
23.مریم ... اول... ۲۹ ساله... هرمزگان ... ۲۱ خرداد... دختر ... ؟
24. سارا... اول ... ۲۸ ساله ... تهران... ۱۱ خرداد... .. پسر... ؟
25. بهار... اول... ۲۷ ساله... کرج... ۹ خرداد... پسر ... ؟
26.گلی... اول... 30 ساله ... تهران ... ؟ ... ؟ دخنر ... ؟
LilySlim Weight loss tickers
زن بودن مثل ققنوس بودن است!هی آتش میگیری وباز ناامید نمی شوی وازخاکسترت زن متولدمیشود!زن قداست دارد..برای بااوبودن بایدمردبود!نه نر...........
اینجاااااااا
اِلهى عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفآءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطآءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجآءُ وَ ضاقَتِ الاَْرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ وَ اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَیْکَ الْمُشْتَکى وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَ الرَّخآءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّد وَ الِ مُحَمَّد اُولِى الاَْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِىُّ یا عَلِىُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانى فَاِنَّکُما کافِیانِ وَ انْصُرانى فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّد وَ الِهِ الطّاهِرینَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم نمی دونم اسفند یا فروردینم ولی هستم شما تاریخ منم حساب کنید
هر چیزی که دلم می خواهد - لذت ، عشق ، وفور نعمت ، کامیابی ، خیر و برکت - در دنیا وجود دارد و آماده است تا به آن چنگ بیندازم . من عزم خود را جزم کرده ام و در اشتیاق آنچه می خواهم هستم . می دانم که عالم تک تک چیزهایی را که می خواهم ، در اختیارم می گذارد ، پس چیزهای زیبا را در مورد خودم شناسایی می کنم و آنها را مورد خیر و برکت قرار می دهم .
الان ده هفتمه
هر چیزی که دلم می خواهد - لذت ، عشق ، وفور نعمت ، کامیابی ، خیر و برکت - در دنیا وجود دارد و آماده است تا به آن چنگ بیندازم . من عزم خود را جزم کرده ام و در اشتیاق آنچه می خواهم هستم . می دانم که عالم تک تک چیزهایی را که می خواهم ، در اختیارم می گذارد ، پس چیزهای زیبا را در مورد خودم شناسایی می کنم و آنها را مورد خیر و برکت قرار می دهم .
عزیزم مبارکت باشه مرسی اره دکترم گفت انشالله شب عید به دنیا میاد
2714
سلام دوستان منم الان ۸ هفته ام زیاد علایم ندارم فقط سینه هام درد میکنن و تکرار ادرار دارم بد نیست
همسرم عشقم.نورچشمم.سلطان قلبم باصداقت.بی نهایت.تاقیامت دوستت دارم.سیاجونم تو همه ی زندگیمی.ماه 6اقدام روز3پری *خدایا واسه همه چی ازت ممنونم مهربانترینم میخوام طعم مادرشدنو بچشم *
نه منم علایم ندارم غیر از کمر درد و بزرگ شدن سینه هام
میشه بگین علایم شماها چیه؟
همسرم عشقم.نورچشمم.سلطان قلبم باصداقت.بی نهایت.تاقیامت دوستت دارم.سیاجونم تو همه ی زندگیمی.ماه 6اقدام روز3پری *خدایا واسه همه چی ازت ممنونم مهربانترینم میخوام طعم مادرشدنو بچشم *
2706