2726
از محسن هم بدم اومد بخاطر اینکه با اینکه اصالتا کرد بودند خیلی دوست داشت بگه که پدر من کرد هست و من خودم تهرانی هستم اتفاقا کردها خیلی آدمهای فهمیده ای هستند مخصوصا سنندجی ها رو شخصا خیلی دوست دارم
بابای حسام بیچاره 2 تا بچه داشت یکی ازبچه هاشم کوچیک بود طفلک بازم خوب برگشته بود هیکلش ....دیگه خواهشا مو رو از ماست نکشید قرار نیست که یه مانکن هالیوود بیاد تو مسابقه ههههههههه
امان از دست این مردا ........... شوخیه ها بابای حسام ناراحت نشید
نه تو می مانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ....غصه هم میگذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند ، به تن لحظه خود جامه اندوه نپوشان هرگز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره متاسفانه این مساله خیلی باب شده.... طرف میبیته 7 پشتش به فلان شهر بر میگرده اما زور میزنه بگه من تهرانیم نمیدونم چرا اینجوریه ؟؟؟ هیچ جا مثل تهران هفت بیجار نیست از کل ایران همه اونجان بعد همه هم میگن ما تهرانیم ههههههههههه
به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ....غصه هم میگذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند ، به تن لحظه خود جامه اندوه نپوشان هرگز
2728
ههههههههه
حق محسن نبود ولی ی ی ی
تقصیره دختره شد که این آقا محسن امتیاز آورد
آخه آدم بستنی میده به ملت با ریواااااااااااس
یا ماهی با بادمجون و باقالی ی ی ی ی !!!!!!!!!!!!
خدا می بیند و می پوشاند...مردم نمی بینند و فریاد می زنند
اقا محسن مهمون نوازی خوبی کرد.. منتها غذاهاش من درآوردی بود.. اما طعمشون گویا خوب بود.. به نظر من حقش بود.

ایده خانم هم خیلی زیبا تزیین غذا کرد + مزه غذاهاش خیلی خوب بود ( به گفته بقیه)..
بیا ره توشه برداریم....
2706