2733
2739
چه شامپویی بخرم؟ جلوی موهام چربه, پشت موهام خشکه!!

شامپو فولیکا برای موی چرب خریدم ساقه مو رو خیلی خشک کرد

نمی دونم چه شامپوی مناسبه

کسی چیزی می دونه؟
دوباره میسازمت وطن ... اگر چه با خشت جان خویش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانومی موهای چرب بیشتر به خاطر فعالیت زیاد غدد چربی ایجاد می شن اما اگه موها بلند باشه دیگه چربی ترشح شده نمی تونه تا نوک تار مو بیاد بنابراین طبیعیه که کف سرت چرب باشه و نوک موهات خشک البته بگم من اصلا رشته تحصیلیم این نیست ها منم موهام بلنده و همین مشکل رو داشتم خیلی هم موهام می ریخت رفتم پیش دکتر ذوالقدر توی جردن این توضیحات رو بهم داد ایشون پکیج لافارر رو بهم معرفی کرد برای موهای چربشو ،خیلی خوبه توضیحش این بود که چون شامپوش خیلی ملایمه اصلا به مو و پوست آسیب نمی رسونه راستی تونیک هم تو هم پکیج داره واسه جلوگیری از ریزش خواهرم داره به ابروهاش مزنه سه هفته ای ابروهاش دراومده
2731
2738
بردیای عزیز مرسی که جواب دادی, حتما می خرم

تو مشکلت حل شده؟

میشه قیمتش رو بگی و اینکه از کجا خریدی؟

از راهنماییت ممنونم
من موهام و رنگ نکردم!! ولی نمی دونم چرا ساقه موهام انقدر خشک شده؟

گل یاس جون من رنگ نکردم اشکالی نداره این شامپو رو بزنم؟

نرم کننده داره؟
bardeeeya جون درست میگن شامپو لافارر رو دکتر منم بهم داد واقعا درمان چربی موئه و اسپری اش هم عالیه
ولی برای ساقه مو اصلا قادر نیست خشکی اش رو رفع کنه منم همین مشکلو دارم ریشه موهام چربه و ساقه اش خشک
خشکی ساقه مو تنها با نرم کننده یا سرم کریستال خوب میشه یا اگه گیاهی میخوای روغن زیتون
نانسی جون لافارر اصلا موها رو نرم نمی کنه من یک مدت این شامپو رو میزدم نوع چربشو تا چربی اش رفع شد دفعه بعد که دکتر موهامو دید گفت رنگ بنفششو بخر که مخصوص موهای معمولیه چون ساقه موهات خشن شده
2706