2726
سلام هر کس گیاهش مشکل داره شرایط نگهداریش یعنی مثلا کجای خونه گذاشته(شرایط نوری و نحوه آبیاری) رو بگه و یک عکسم بفرسته تا مشکلشو بگم من کارشناس کشاورزی ام (دکترا) 1) شما سوالتونو بپرسید من هر وقت سر زدم حتما جواب میدم 2) حتما عکس بزارید تا دقیق بگم 3) شرایط نگهداریتونو کامل توضیح بدین بعد از اینکه گفتم مشکل چیه و شما بهش عمل کردین لطفا بیاین بگین مشکل گیاهتون رفع شده یا نه... ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ما چند تا حسن یوسف داریم. دارن پلاسیده میشن. پشت پنجره ای هستن که آفتاب مستقیم نمیتابه
یک گوشه ازقلبم هست که همیشه فقط برای بابام باقی میمونه (دلم براش خیلی تنگ شده خیلی......)
2728
سلام ساره خانم من یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدین ما خیلی وقت پیش چند تا تخم پالم خریدیم وتوی گلدونای کوچیک کاشتیم خوشبختانه ریشه زده و سبز شده اما ریششون از سوراخ ته گلدونای کوچیک رفته تو گلدون زیری و رشد کرده حالا میترسیم جابه جاشون کنیم ریششون اسیب ببینه به نظرتون بهترین راه چیه؟
سلام ,گیاه بامبوم چندوقته برگهاش داره زرد میشه نمیدونم دلیلش چیه ؟! تواتاق خوابه نوربهش نمیرسه جاشم خنکه توابش زغال گذاشتم اگه بگیدچیکارکنم زردنشه ممنون میشم
اخلاق بد مانندلاستیک پنچره!!تاعوضش نکنی راه به جایی نخواهی برد
رشته دانشگاهی منم تولید و پرورش گل و گیاهان زینتی هستش.
  ‌‌‌‌‌‌‌‌*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم* وَالْعَصْرِ۞إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ۞إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَ تَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ۞‌‌  
سلام ساره خانوم ،من یک گل بشقابی دارم که تقریبا دوماهه خریدم الان حدو دو هفته هست که برگاش از پایین داره یکی یکی میفته طبق دستور فروشنده هفته ای دوبار آب میدم بهش تو راه پله نورگیر هم هست و آب هم توش نمیمونه نمیدونم چشه فقط پنچ شش تا برگ بالاییش مونده و خیلی هم بیحاله
آریسا جان هرگیاهی احتیاج به نور داره جای بابموتون رو به جای پر نور تغییر بدید و هفته ای ۱ بار آبش رو عوض کنید آبش هم جوشیده ی سرد شده باشه.
  ‌‌‌‌‌‌‌‌*بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم* وَالْعَصْرِ۞إِنَّ الإنْسَانَ لَفِی خُسْرٍ۞إِلا الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَ تَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَ تَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ۞‌‌  
سلام ساره جون میتونم من فردا بذارم؟ بازم به تاپیک سر میزنی؟ من یه گل دارم سر کار داره خراب میشه الان عکسشو ندارم
بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)
آرتمیس جان گیاه بنجامین خیلی حساس هستش.اگه از محیطش جا به جا بشه ممکنه برگاش بریزه یا شوک دمایی داشته.دما یهو کم یا زیاد شده
خورشید خانه جان نور مصنوعی با نور مهتابی.
2706