2726
عنوان

باردار شدن چطوره ؟ نه ماه سخته ؟

3235 بازدید | 37 پست
سلام مامانا یا خانمهای باردار من میخوام انشالله باردار بشم اگه خدا بخواد ولی هر وقت بهش فکر می کنم استرس میگیرم بارداری چطوره ؟ از بس چیزهای عجیب تو این سایت خوندم استرس میگیرم میشه از تجربیات تون بهم بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم یکم سختی که داره ولی شیرینه استرس الکی هم دم به دقیقه بخودتن ندی و فقط حرف دکترت رو گوش بدی خوبه
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
بارداری برا همه که سخت نییت برا بدشانسایی مثل من سخته درسته ویارندارم ولی از اول لکه بینی که بعدا شد خونریزی و الان استراحت مطلق هنوز دارم میرم ماه 4 وخیلی کاردارم
ممکنه کسایی روکه باهاشون خندیدم رو یادم بره ولی کسایی روکه باهام گریه کردن رو هرگزفراموش نمیکنم.
درست زمانی که بین همه باید ها و اگرها و چون و چراها مصمم میشوی بنشینی بر سر سجاده مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی ،آن زمان است که خدا نعمتش را...منتش را...بر سرت تمام میکند و نام زیبای مادر را برازنده باقی اسمت کند قصه تنهایی روزهای زندگیت تمام میشود و یکی میآید که تو به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه میکنی و به ضمانتش وام مادرانه میگیری ... به همین تسهیل بی دلیل ، خودت به میل خودت ، خودت را از دفتر اولویت ها داوطلبانه خط میزنی و یک نفر را مادرانگی میکنی تا انتهای زندگی.... درست مثل مادرت یادم بماند که همه اینها خستگی دارد ...نگرانی دارد ....از خود گذشتگی دارد ...این حذف خودها در خیلی جاهای زندگی سخت است ....گاهی درد دارد و گاهی دلتنگی میآورد.... اما به همه مادرانگی می ارزد ..... مادر شدن عبور سخت ترین امتحان خداوند برای من است تو این مسیر گاهی ناشکری کردم و هر از گاهی شکری خداوندا کمکم کن در ادامه مسیر سربلند باشم هم پیش تو هم پیش زیباترین هدیه ای کخ به من خواهی بخش.
ممنون میشم اگه برا شفای خواهرم دعا کنید
من دو ماه و نیم دیگه دخملم میاد بغلم فقط یکم انتظارش برام سخته اما میگه بچه ام تو شکم مامانش باشه خوب جوون بگیره قربونش برم
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
برای هرکس بارداری اصلا سخت نیست برای تعداد معدودی که شاید استراحتی باشن ممکنه اذیت بشن در هر صورت برای هر دو بازم شیرینه دلت برا اون زمان تنگ میشه
💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬
من بارداری خیلی سختی داشتم ولی خیلی از اطرافیانم راحتتر از هرزمانی بودن تو بارداریشون، بدنها و تجربیات بارداری برای هرکس منحصر به فرده، آرامش و دوری از استرس درهرشرایطی توی بارداری بهترین انتخابه
من یه پسر پنج ساله هم دارم بارداری و زایمان و اینا تازه اول راهه بعدش همیشه دغدغه داری اما دغدغه های بچه واسه آدم لذت بخشه البته این نظر منه
من یه پسر پنج ساله هم دارم بارداری و زایمان و اینا تازه اول راهه بعدش همیشه دغدغه داری اما دغدغه های بچه واسه آدم لذت بخشه البته این نظر منه
منم جز اون سری معدود بودم که سرکلاژی و استراختی بودم اما بازم برام شیرین بود خیلی دوستم ماشالله اصلا نمیفهمید حاملس تا شب آخرم رفت سزکار.اکثرا اینجوری هستن
💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬
2706