2737
2734
عنوان

من یه کاری کردم!!!!!!!!!!!

9 بازدید | 19 پست
چند وقته برا بچه دار شدن اقدام کردیم هنوز مطمئن نیستم باردار باشم امروز من دیوووووونه سر کارم اومدم پرینتر به چه بزرگی رو جابجا کردم الان کمرم درد میکنه و کمی ترشح دارم خیلی میترسسسسسسسم
چه باردار باشی چه نباشی نباید سنگین بلند کنی چرا بعضی خانوما رعایت نمیکنن! خودمون باید مراقب سلامتمون باشیم هیچ کس نمیگه افرین که سنگین برداشتی همه میگن وظیفت بوده! بلایی هم سرت بیاد میگن خودش خواسته
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه کاریه که شده ...نگران نباش همه همون ماه اول باردار نمیشن یه کم دراز بکش
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731
چیزی نمیشه بابا
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
نکن این کار رو خواهر اداره که قدر نمیدوننن مخصوصا که داری واسه بارداری اقدام میکنی از این به بعد مواظب خودت باش هر چی کمتر کار کنی بیشتر قدر میدونن والا بقرعان

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

نماز خونه نداره
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706