2733
2734
من میل جنس یم کم شده و اصلا دلم نمی خواد با همسرم رابطه داشته باشم و همش ازش فراری ام. اونم می بینه من مایل نیست جدیدا دیگه سمتم نمی یاد. الان پسرم هفت ماهشه تو رو خدا راه حل بدید. این مورد طبیعی یه؟ من قبل از بارداری و بچه دار شدن میل جنسی م خیلی خوب و زیاد بود
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
تجربه یا اطلاعاتی ندارم ، شرمنده
بارالهی ! آن باشد که عشق تو به تنهایی ما را کفایت کند ! O:-) هر اندیشه منفی نسبت به دیگری، بازگرداننده ی چند اندیشه ی منفی به صاحب خود است. مهم نیست چند نفر اندیشه ی منفی نسبت به یکی دارند؛ اگر آن شخص شاد باشد، آن اندیشه ها هرگز به نزدیک وی هم نمی رسند، زیرا فر کانس شان متفاوت است. در عوض، همین اندیشه های منفی در شماری چند برابر به صاحبان آن ها باز می گردد. هیچ کس نمی تواند اندیشه ی منفی خود را وارد زندگی ما کند، مگر آن که اجازه بدهیم فر کانس مان، خود را تا سطح فر کانس منفی پایین بکشد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما به خاطر وضعیت بدنتنه هان ؟ شکمت ترک برداشته؟
عضو گروه رز قرمزم🌹وزن اولیه ۸۴.۵🌹وزن الان۸۴.۵🌹وزن هدفم۷۰🌹تاریخ اولیه وزن کشی ۱۴۰۰/۳/۱۴ 🌹خدااایا کمکم کم لاغر بشم و حفظ کنم وزنمو🙏
2728
شیر میدی؟ بخاطر هورموناس و طبیعیه به مرور بهتر میشی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
شیر می دم شکمم ترک خورده اماوزنم برگشته به قبل از بارداریم البته قبل از بارداریم ده کیلو اضافه داشتم برگشتم به همون موقع کی این هرمونا درست می شه؟‌دارویی چیزی نداره؟
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
2738
وای یعنی منم اونجوری میشم ؟؟باردارم ! ترررررررک اینقدر بدم میاد بعد زایمان بلافاصله میرم دکتر رژیم یه بیست کیلو کم کنم
عضو گروه رز قرمزم🌹وزن اولیه ۸۴.۵🌹وزن الان۸۴.۵🌹وزن هدفم۷۰🌹تاریخ اولیه وزن کشی ۱۴۰۰/۳/۱۴ 🌹خدااایا کمکم کم لاغر بشم و حفظ کنم وزنمو🙏
پینار وقتی شیر می دی تا می خوای غذاتو کم کنی می بینی رو شیرت اثر می ذاره بی خیال رژیم می شی
وای تتا چرررا پنج سال؟؟؟؟؟ آخه الان ده کیلو اضاف دارم ویارم ندارم لاغر شم
2706