2726
من مولفیکس ایرانیش رو استفاده میکنم راضی هستم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من توی ایرانی ها مای بی بی و مولفیکس و بارلی زدم افتضاح بد بود الان پریما پمپرز می گیرم فوق العاده عالی یه و راضیم
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
2728
توی ارزونا مای بی بی گرون
تورا میان مرزهای چشمانم پناه میدهم با آغوشم اسیرت میکنم به استثمار میکشم چشمان کوچکت را تن کوچک و خوشبویت را به باوزانم حراج میزنم بند بند دلم را به صلیب نگاهت آتش میزنم اینجا میان وطن تنم پرچم چشمان زیبایت آزادی ام را به یغما می برد هیهات از نقشه دستان کوچکت که تمام جهانم را به یک بغل گرفتن تو باختم... هیهات از تو ...
ولی سر پسرم فقط مای بیبی استفاده کردم. گرون بود ولی خیلی راضی بودم
دریا هم که باشی گاهی در چهارچوب خودت نمی گنجی،سر میکوبی به صخره و ساحل دست و پا میزنی کسی حرفت را نمی فهمد. پس از جدالی سخت با خودت بی رمغ، غمگین ، تنها، به خودت باز میگردی. دنیای بی رحمی است . اما تو تز دنیا بیرحم تر باش. بجنگ با هرچه تو را از آرزوهایت دور میکند.
من مولفیکس گرفتم الان که بزارم واسه بیمارستان، 42 تا داره با یه دستمال مرطوب 15 تومن
دریا هم که باشی گاهی در چهارچوب خودت نمی گنجی،سر میکوبی به صخره و ساحل دست و پا میزنی کسی حرفت را نمی فهمد. پس از جدالی سخت با خودت بی رمغ، غمگین ، تنها، به خودت باز میگردی. دنیای بی رحمی است . اما تو تز دنیا بیرحم تر باش. بجنگ با هرچه تو را از آرزوهایت دور میکند.
پریما پمپرز توی قیمت بالا خوبه مای بی بی توی قیمت کم
تورا میان مرزهای چشمانم پناه میدهم با آغوشم اسیرت میکنم به استثمار میکشم چشمان کوچکت را تن کوچک و خوشبویت را به باوزانم حراج میزنم بند بند دلم را به صلیب نگاهت آتش میزنم اینجا میان وطن تنم پرچم چشمان زیبایت آزادی ام را به یغما می برد هیهات از نقشه دستان کوچکت که تمام جهانم را به یک بغل گرفتن تو باختم... هیهات از تو ...
نوشین مولفیکس روی رون بچت رد نمی ندازه؟‌وقتی کثیف میشه سنگین نمی شه و ف نمی کنه؟ نه خوب نبود باز بارلی بهتر از مولفیکسه
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
42 دوتایی مولفیکس یادمه 23 اینا بود بارلی 31 بود الان پریما پمپرز 50 تایی 52 میگیرم
2706