2726
خانوما مشهدی کسی هست بیمارستان 17 شهریور زایمان کرده باشه؟ هزینه اش چقدره؟ اتاق خصوصی داره؟ دکتر سر مریض میاد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الینا جون بیمارستان ام البنین هم تخصصی زنانه وهم اینکه دولتی ورایگانه میتونی بری یه سر بزنی
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
موسی بن جعفر نیمه دولتیه
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
اره منم شنیدم که فقط خانوما هستن ومردراه نمیدن اما شنیدم هرکی رفته راضی بوده
من دوازدع مهر زایمانمه میخوام برم 17 شهریور. بهترین دکترم دارم . میرشه پناه مهم دکترمه نه بیمارستان. بیمارستان واسه تامین اجتماعی رایگانه سه سال پیش سینا بودم، بیمارستان خصوصی و خیلی خوب ولی اونم شلوغ بود، از هر روستایی اومده بودن اونجا
دریا هم که باشی گاهی در چهارچوب خودت نمی گنجی،سر میکوبی به صخره و ساحل دست و پا میزنی کسی حرفت را نمی فهمد. پس از جدالی سخت با خودت بی رمغ، غمگین ، تنها، به خودت باز میگردی. دنیای بی رحمی است . اما تو تز دنیا بیرحم تر باش. بجنگ با هرچه تو را از آرزوهایت دور میکند.
2706