2726
نترس خیلی راحته من که اصلا نفهمیدم کی آمپول زدن بعد از عمل تا چند ساعت نباید سرتو بلند کنی و.تکون بدی حتی بالش هم.نذار اگر درد داشتی به پرستار بگو.برات شیاف بذاره پنج دقیقه نگذشته کاملا آروم.میشی در کل اصلا سخت نیست هییییچ نگران نباش
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا نترس خیلی هم خوبه .ایشالله که به سلامتی زایمان کنی
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
سلام
تورا میان مرزهای چشمانم پناه میدهم با آغوشم اسیرت میکنم به استثمار میکشم چشمان کوچکت را تن کوچک و خوشبویت را به باوزانم حراج میزنم بند بند دلم را به صلیب نگاهت آتش میزنم اینجا میان وطن تنم پرچم چشمان زیبایت آزادی ام را به یغما می برد هیهات از نقشه دستان کوچکت که تمام جهانم را به یک بغل گرفتن تو باختم... هیهات از تو ...
نترس اصلا سخت نیست من سردرد هم نگرفتم فقط موقعی که کامل حس پیدا میکنی خیلی سردم بود با دو سه تا پتو هم گرمم نمیشد
تورا میان مرزهای چشمانم پناه میدهم با آغوشم اسیرت میکنم به استثمار میکشم چشمان کوچکت را تن کوچک و خوشبویت را به باوزانم حراج میزنم بند بند دلم را به صلیب نگاهت آتش میزنم اینجا میان وطن تنم پرچم چشمان زیبایت آزادی ام را به یغما می برد هیهات از نقشه دستان کوچکت که تمام جهانم را به یک بغل گرفتن تو باختم... هیهات از تو ...
مخصوصا وقتی نی نی رو بهت نشون میدن..صدای گریه شو میشنوی... من سرمم خیلی تکون دادم اما خدا رو شکر مشکلی نداشتم. یکی دیگه از مزایاش اینه که درد رو کم کم حس میکنی اما تو بیهوشی با درد شدید بیدار میشی.
نترس چیزی نداره... فقط وقتی اط کمرت آمپول میزنن سعی کن کمرت خوب نگه داری... تا مجبور نشن دوبار آمپول بزنن.. اگه آشنا دارین یا میتونی پول بدی تو بیمارستان به کسی بگو بهت بعد زایمان مورفین بزنن به من زدن چیزی تا صبح هیچی نفهمیدم فقط بگو و بخند راه انداخته بودم تو اتاق... همه تعجب میکردن....
2706