2410
2716

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تجربه شو دارم اما یه مدل دیگه! همه ازدواج کردن رفتن منم بجه آخر....پدر ومادر پیر.پدرمم قلبش درد میکنه.من به سختی کار میکردم 8صبح تا10شب و هم زمان درس میخوندم.خرجشونو میدادم.الان که ازدواج کردم بهترین موقعیت رو دارم از لحاظ شوهر و زندگی و ومالی.الان خونم بهترین نقطه شهره
2720
من توی جو بدی بزرگ شدم و بابام خیلییییییییی دیکتاتور بود و مادر خیلییییی نادان اما الان شرایطم عالیه اگه اون وقتا میگفتن باور نمیشد البته به خودم قول دادم از همون روزا که مثل مامان یا بابام نباشم و قوی باشم و هیچوقت نذارم خاطرات تلخ دیروز خوشی آینده و حالم رو خراب کنه همه ش رو دفن کردم
عموی من شدیدا دیکتاتوره در حدی که به بچه هاش اجازه ازدواج نمیداد الان یه دخترش پنجاه سالشه مجرده یه دخترش یواشکی با یه پسره بود و ازش بچه دار شد مجبور شدن بهش بدن تا بچه بی پدر نشه اما بچه ش مرد....حالام به خاست عموم جدا از شوهرش تو خونه پدری زندگی میکنه و فقط عیدا میره خونه خودش پسرشم نافرمانی کرد و تو سن حدود چهل سالگی با همکارش ازدواج کرد اوایل طردش کردن اما با پا درمیونی فامیل عروسشونو مثلا پذیرفتن....بچه هاش میگن حلالش نمیگنیم اما شدیدا ازش میترسن
اسرار نهان را نه تو دانی و نه من....
خیلی سختگیر تو چیزای مسخره مثلا میگفت چون ما خیلی پولداریم نمیخواد بچه ها درس بخونن دخترا نباید برن دانشگاه پسرا هم نرن سربازی خواستگار کسی و که خودش قبول داشت اجازه میداد دختر دومیش کتک میخورد و درس میخوند الان فوق لیسانس و استاد دانشگاس واسه ازدواج هم کلی مبارزه کرد تا به اون که خواست رسید پسر بزرگه هم نرفت سربازی و بدبخت شد میشه گفت پسر و دختر بزرگ که حرفش و گوش کردن بیچاره شدن کوچیکا نه موفق شدن پسر دومی چهار ماه مونده بود به پایان خدمتش بعد یه دعوا باباش گفت حق نداری بری پادگان ولی اون رفت و الان یه زندگی موفق و کار عالی تو تهران داره با مدرک ارشد
اُفَوِّضُ اَمری اِلی اِللّه،اِّنَ اللهَ بَصیرُ بِالعِباد...
سعی کن خودتو بسازی و هیچوقت از داشتن این والدین خجالت نکش من همیشه هم میگم که آدم برای چیزایی که خودش بدست اورده باید افتخار کنه و برعکسش هم هست برای مسایلی که توش دخالتی نداشتی نباید ناراحت باشی ولی هر چه زودتر درس بخون و برو سرکار و اول از همه از لحاظ مالی قوی شو اونوقته که معجزه شروع میشه معجزه استقلال
2714