2410
2713
عنوان

از ادمای کوته فکر منتفرم

202 بازدید | 90 پست
سلام میدونید چیه ما با خونه برادر بزرگه یشوهرم امدیم وین و از سر اجبار تو یه خونه زندگی میکنیم. اینم بگم وین خونه به زور گیر میاد و خیلی گرونن . حالا یه هفته میشه جاری سومی امده مهمونی خونه ی ما .شدیم سه تا جاری تو یه خونه. قبل اینکه جاری سومی بیاد خونمون شوهرش به برادر شوهر بزرگم زنگ زد گفت زنم میخواد بیاد خونتون و مهمونتون بشه میشه برای استقبال برید فرودگاه چون راه رو بلد نیست اینم گفت اوکی . و جاری که مهمونه همش زنگ میزد به جاری بزرگه که من دارم میام چیزی نمیخواید و از این حرفا به منم فقط یه بار گفت دارم میام چیزی نیاز ندارید.
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
از وقتی پاشو گذاشته وین ( جاری مهمونه) با جاری بزرگه شدن تیم بر علیه من .همش تو اتاق همدیگه در حال پچ پچ کردنن و میرن اماده میشن میزنن بیرون . این جاری مهمونه از دماغ فیل افتاده از دبی امده فکر کرده خیلی باکلاسه همش میگه وای ما برج زیاد دیدیم دیگه ساختمونای قدیمی میبینم ذوق میکنم یا رفته کلی لباس با مارکشون خرید میگه نگاه کن من اشباع شدم از لباس از بس لباس دارم
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
اینایی که گفتی بیشتر نشونه ی بی کلاسیه تا با کلاسی !!
دلتنگمو با هیچ کسم میل سخن نیست کس در همه افاق به دل تنگی من نیست بسیار ستمکار و بسی عهد شکن هست اما به ستمکاری آن عهد شکن نیست
2706