2703
2553
سلام دوستان .......... خدایا تروبه ابروی مادرمان زهرا هیچکدام ازدوستانمان ناامیدازتایپک نرن بیرون.......... براحاجتروایی همه منتظراکه جمع شدیم اینجایه صلوات بفرستین.....
برایم دعا کن.اجابتش مهم نیست نیاز من ارامشی است که بدانم توبه یادمی.....
لیست مامانای گلی که درانتظارکاکل زری هستنورزیم گرفتن... ردیف...........اسم...............سن..............تعدادفرزند.........اقدام.........نام کاکل زریها.......... 1...مامان طاها......22.........2تادخمل....مهر.محمدطاها 2...مامان سفیدبرفی...25...1دخمل...جمع اوری اطلاعات...هاکان 3...ستاک..31..1دخمل1پسمل...مهر 4..هلن...28...ندارد..اقدامی تیر 5...رها..28..1دخمل...اقدامی مرداد 6..پریناز...33ندارد..جمع اوری اطلاعات 7..مامان الینا..25..1دخمل..اسفند 8..تینا...34...1دخمل...جمع اوری اطلاعات 9...تابش...33...ندارد...شهریور 10...ملیسا ابوالفضل...29 .......1دخمل...ایوا کرده...بارداره..انشالاپسره 11...مامان عطا....29... ندارد....باردار دختر...شش ماه بعد زایمان اقدام 12...پیتزا مخلوط...32....1دخمل....رژیم...داروهای گیاهی...اذر 13...ترنج...30ساله..1دخمل ... اقدام. 14...وندا.....30... نداره....شهریور ...ایهان 15...شیمیلی....27سال...ندارد...رزیم.... مهر 16...ساحل...33...1دخمل...رزیم 17..بانوی شب.....27 سال...ندارم....جمع اوری اطلاعات 18...زهرا...20...ندارد.. شهریور 19...خانم خونه...30... ندارد... مهر...رزیم تحت نظردکتر 20...مامان بهادر.... 29..... ندارم..مهر 21...مهسا66....29.....ندارد........ رژیم دکتر همتی.....تیرماه....سامین 22..مامان نی نی سام....32.....ندارد...... مرداد..... مهرسام 23...نگار .....امروز 30تیر میره اقدام ... 24...مریم....30...1دخمل..... مهر 25...تارا... 26...ندارد.. مرداد. 26..آوین..26..ندارد...اقدامی.. 27..مامان ساینا(دخملی)..31...1دخمل.. مهر... ....کیان 28...ارتینا..1دخمل... مرداد.. 29.پوپک..30....1دخمل.. ..جمع اوری اطلاعات.. 30....مریم..26..ندارد.. دی 31...سوگل 32..شکیرا ........۳۸.... 1دخمل... مرداد 33...فری....فعلا عقد ..... پسر دلم میخادایشالا سهند...... 34..اچا...32...1دخمل..مرداد
نکات قابل توجه برا گرمی طبع ورزیم 1... اول باید روز تخمک گذاری رو تشخیص داد 2...باید اسپرم شوهرو تقویت کرد تاهم اسپرم تحرکش بیشتربشه هم قوی 3...زن باید بدنشو از حالت اسیدی خارج وبحالت قلیایی دربیاره 4...مصرف لبنیات درحدامکان باید کم بشه سرکه اصلا نبایدمصرف بشه روزای اول دوم وسوم پری استفاده از فلفل سیاه و دم کرده هویج فرنگی به صورت ناشتامصرف بشه عالیه 5...شکمودرحدامکان باید بست تامحیط رحم گرم بشه 6...استفاده از مز .خرما. کاهو.عسل.مسقطی.حلواباشیره انگور.خربزه.مخصوصا طالبی عالین هم برازن هم مرد 7..شستشوباجوش شیرین روز نزدیکی نیم ساعت جلوتر 8... خوردن قهوه روز نزدیکی توسط مرد 9..خوردن فولیک اسید توسط هم مرد وهم زن 10..استفاده از قرص های ویتامینaوeتوسط مرد برای قوی وپرتحرک شدن اسپرم 11. شکمتون روخیس نکنین حتی وقته ظرف شستن..بعد از اقدام طرفه راست بخوابن و لحاف بکشن روشون که گرم بمونن.غذاهای چرب و شور فلفلی و ادویه ای زیاد بخورن...لبیات کمتر ولی حذف نکن چون سلامتی مهتره...و هم کمبود کلسیم نازایی میاره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رزیم دوست عزیزمون مامان بهادرکه توصیه دکتر هس... دکترم بهم گفت خانوم هایی که بیش از حد گرمی میخورن باعث میشه نازایی موقت بیاره .... 1- باید یه رژیم عادی بیشتر به سمت گرمی داشته باشن 2- خانوم از خوردن بیش از حد زعفران خودداری کنند مخصوصا ماه آخر اصلا زعفران نخورن 3- خوردن خرما فقط باید 10 تا در روز باشه بیشترش ضرر داره 4- استرس و عصبانیت ناراحت باعث میشه که تمام زحماتی که برای رژیم داشتین همه از بین بره 5- کاسنی رو فقط فقط خانوم ها باید بخورن چون برای تقویت محیط رحم خوبه و لی به هیچ عنوان آقایون نباید بخورن. 6- خوردن تخم هویج فرنگی هم خیلی تاکید کرد. (یا 3روز اول پریود باید خرده بشه اونم صبح ناشتا ) یا ( 3 روز آخر پریود باید خورده بشه اونم باید ناشتا ) 7- خوردن کاهو برای خانوم ها خیلی مفیده ولی آقایون اصلا نباید کاهو بخورن 8- به هیچ عنوان خانم ها شیرینی – شکر – قند- نبات نباید بخورن چون به شدت بدن اسیدی میکنه اگر خواستی پیز شیرین بخورید از عسل استفاده کنید. 9- خوردن ویتامین e رو هم تاکید شده 10- دوستان زیادی در مورد ماهی سوال داشتن منم از دکترم پرسیدم گفت فقط آقایون باید ماهی بخورن به هیچ عنوان خانم ها از هیچ نوع ماهی نباید بخورن . 11- از خوردن لبنیات هم خود داری شود هم زن و هم مرد – ولی آقایون میتوانند در روز به اندازه خیل یکم پنیر بخورن 12- قاووت چون که خیلی خیلی گرمه خانم ها نباید بخورن ولی برای آقایون خیلی هم مفیده نکته خیلی مهم که گفت برای آقایون: 1- آقایان از خوردن هر میوه ای که که به رنگ قرمز هستش باید شدیدآخوداری کنن مثل ( آلبالو گیلاس انار توت فرنگی هندوانه گوجه فرنگی و خلاصه هر میوه ای که قرمز باشه ) 2- خوردن میوه های که زرد هست بسیار بسیار برای آقایان مفیده مثل ( موز – انبه- زردآلو- آناناس- یرگه زردآلو- و مرکبات و غیره ) 3- آقایون هر چه میوه بخورن باعث میشه ویتامین ث بیشتری جذب کنن و کیفیت اسپرم هم بهتر میشه پس تا میتونید به شوهرتون میوه بدین بخوره 4- آقایون تو سه ماه آخر نباید فوتبال و کوه نوردی و کارهای سنگین انجان بدن 5- خیلی تاکید کرد ن آقایون باید در این سه ماه در آرامش کامل باشه ( آرامش برای آقایون از همه مهمتره ) 6- از خوردن گوشت گوساله خود داری شود
2456
دوست عزیزمون خانوم خونه رفته دکتر ماه اول توصیه های دکترش.... مواد مصرفی زن :جیگر غذاهای شور سیب زمینی تن ماهیغذاهای رب دار سینه مرغ ابنبات پفک چیپس گیلاس توت فرنگی گوجه زرد الو هویچ زیتون نقل مایونز زعفران هل دارچین کاهو شاهی و تره انگور مرکبات برای مرد :پسته بادام فندق نارگیل سیب گوشت قرمز شکلات شیرینی پعدسی کله پاچه غذا های ممنوع برای زن :گوشت قرمز قارچ سرکه سیب ترش شوید رازیانه لبنیات تخم مرغ غذاهای ممنوع برای مرد :غذاهای کنسروی سوسیس کالباس پرنمک سیگار قلیون الکل لبنیات
صبحانهچیالازمه بخوریم 1..... خوردن خرما توصیه میشود 2..عسل باکره 3...چای دارچین وهل 4...حلوا شکری ترجیحاباشیره انگور 5...مربای خانگی که شکرکم دارن مثله سیب هویج وزردالو وتوت فرنکی 6...ارده و شیره خرما یا انگور چیانخوریم 1ماست اصلا 2...پنیر 3... تخم مرغ 4.. واما ناهاررررررررررررررر کیا خبرن که چیابخوریم شروع کنن ناهار براساس برنامه شنبه........میگو پلو یا میگو سوخاری با سالاد یا سبزی یکشنبه.......ابکوشت با گوشت گوسفندی باسبزی تازه دوشنبه.....کوکو سبزی با نون سبزی یا سالادداخل کوکوگردوبزنید عالیه سه شنبه...........سیب زمینی ابپزشده باسس وپیازداغ چهارشنبه....... خوراک مرغ پنج شنبه......... فلافل تند جمعه ازادین گناه دارین بذارید تولیست اسم غذاهاروکه میکین واما شااااااااااااام کیا خبرن که چیابخوریم شروع کنن شاااااااااااااااام براساس برنامه شنبه........خوراک لوبیا قرمز یکشنبه....... الویه دوشنبه.....قورمه سبزی بدون لیمو برا ترشی رب بزنید سه شنبه..........کباب تندفلفل زیاد باشه چهارشنبه....... کوکو مرغ پنج شنبه......... سوپ جمعه ازادین گناه دارین بذارید تولیست اسم غذاهاروکه میکین
رژیمه دکتر همتیکه مهسای عزیزمون رفتن.... تاریخ از روی سن زوج خانوم:کاهو هروز بدون سس یا چیزی،شستشوی واژن شب قبل رابطه ،تعیین تخمک گذاری،اسید فولیک ویتامین سی ممنوع آقا:گرمی بخوری هرچیز چرب و شیرین،سردی نخورد هر چیز ترش و شور کاهو نخورد سبزی بخورد مشترک:گوشت کم خورده شود دریایی بلامانع،ماست ودوغ ممنوع میوه خوبه به جز توت فرنگی و پرتقال و لیمو ترش روش رابطه مهم نیست نوشابه پپسی و کولا بلامانع در صورت نا منظم بودم قرص مدفورمین تجویز می کنه رزیم دکترهمتی... خانوم روزی یه کاهو بدون سس یا چیزی آقا گرمی بخورد هر چیز چرب و شیرین سردی نخورد هر چیز شور و ترش هر دو گوشت کم بخورند فقط دریایی بلامانع نوشابع پپسی و کولا بلامانع آقا کاهو نخورد سبزی خوبه ماست و دوع نخورید ممنوع عدس سردی بادمجون سردی توت فرنگی بده فولیک اسید و ویتامین سی مننوع باید هر روز یه کاهو کامل بخوری خرما وفلفل روز تخمک گذاری پیدا بشه شب قبل رابطه باید در یک لیوان آب ولرم جوش شیرین بریزید به اندازه 10 سی سی شسته شو رحم و صبح رابطه که هر دوتون اصلا خسته نباشید
دوستای جدید وقبلی تایپکم سلام خوش اومدین امیدوارم مطالب مفیدباشه وکمکتون کنه تابه خواستتون برسید یم قلب ارزومیکنم که روزی برسه که توتایپک جشن براتولد کاکل زری هامون میکیریم
2714
سلام آسی جووون و بقیه دوستان گرامی.تاپیک جدید مبارک عزیزم
فَنَادَاهَا مِن تَحْتِهَا أَلَّا تَحْزَنِی قَدْ جَعَلَ رَبُّکِ تَحْتَکِ سَرِیًّا .وَهُزِّی إِلَیْکِ بِجِذْعِ النَّخْلَةِ تُسَاقِطْ عَلَیْکِ رُطَبًا جَنِیًّا.فَکُلِی وَاشْرَبِی وَقَرِّی عَیْنًا فَإِمَّا تَرَیِنَّ مِنَ الْبَشَرِ أَحَدًا فَقُولِی إِنِّی نَذَرْتُ لِلرَّحْمَنِ صَوْمًا فَلَنْ أُکَلِّمَ الْیَوْمَ إِنسِیًّا.
سلام سلام صد تا سلام تایپیک جدید مبارک دوست داریم رئیس جونی
خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا شکرت که منو لایق مامان شدن دونستی خدا جونم به خاطر معجزه ایی که بهم دادی روزی صدهزار بار شکر کنم باز کافی نیست ... خدا جونم التماس میکنم خودت مواظب معجزه الهی من باشی
ایشالا بزودی خبر مامان شدنامون دخی های عزیزم
خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا شکرت که منو لایق مامان شدن دونستی خدا جونم به خاطر معجزه ایی که بهم دادی روزی صدهزار بار شکر کنم باز کافی نیست ... خدا جونم التماس میکنم خودت مواظب معجزه الهی من باشی
آسی جونم من هر روز پستی که می ذارم روز بعدش پاک کنم مشکلی داره عزیزم یا همون روز پاکش کنم؟
سلام شیملی جونم چایی دم کردی گلم؟
مهسایی به خدا اصلا ناراحتی نداره اکثر مردا الان مشکل واریکسل رو دارن اونم با دارو حل میشه خیلی حاد باشه یا مرد وسواس داشته باشه عمل میکنن عزیزم من قول میدم شوهرت با دارو عین فشنگ بشه و کلی پسملی خوشگل به دنیا بیاری عزیزم
ناز بانو جونم سلام گلم خیلی ناراحت شدم من اصلا اطلاعاتی تو این مورد ندارم و اصلا نمی دونم چی هست ولی از خدای مهربونمون می خوام که هر چه زودتر خوب خوب بشی و این زگیلا هر چه زودتر گورشونو گم کنن برن من 10 تا آیه الکرسی همین الان برات می خونم عزیزم
2706