2737
2734
من برای زایمان اولم بعد از زایمان از بیمارستان رفتم خونه خودم. مادرشوهرم قبل از ترخیص من همراه پدرشوهر و خواهرشوهر و جاریم و برادرشوهرم اومد خونه ما. مامانم همراه من اومد خونه خودم اما اون قدر خونه مون شلوغ پلوغ بود و اختلاف نظر زیاد بود که زیاد نمیتونست بمونه. هی میرفت و میومد سر میزد. خلاصه که سه روز اول اون قدر اعصابم خورد شد که نه تنها استراحت درست و حسابی نتونستم بکنم بلکه کلی هم اعصابم خورد شد. حالا برای دومی موندم چه کار کنم. شما اگه وضعیتتون مشابهه خانواده همسرتون چطوری و کجا اومدن دیدنتون؟ خونه خودتون یا خونه مامانتون؟ چند روز بعد زایمان اومدن؟
منم خونه مامان و مادر شوهرم دوره منتها رفتم زایش کردم بعد رفتم خونه مادر شوهرم چیزی هم نشد
تورا میان مرزهای چشمانم پناه میدهم با آغوشم اسیرت میکنم به استثمار میکشم چشمان کوچکت را تن کوچک و خوشبویت را به باوزانم حراج میزنم بند بند دلم را به صلیب نگاهت آتش میزنم اینجا میان وطن تنم پرچم چشمان زیبایت آزادی ام را به یغما می برد هیهات از نقشه دستان کوچکت که تمام جهانم را به یک بغل گرفتن تو باختم... هیهات از تو ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من روزی که زایمان کردم رفتم خونه مامانم اینا وچون خونه مادرشوهرم کنار خونه مامانم اینا بودمادرشوهرم تنهااومد ولی پدرشوهرم نیومد ولی میخواست بچه یک روزه روببره که پدرشوهرم ببینه من نگذاشتم گفتم منم میام
2728
من واسه زایمان رفتم خونه مامانم به شدت پشیمونمممم اگه یه روزی بخوام دومی رو بیارم صد درصد میمونم خونه خودممم به وجود هیچ کسی هم احتیاج ندارم خودم همه کارامو میکنم همونطور که واسه پسرم کردمم
البته اگر خانواده همسرت نمیرن خونه شما بمونن و بیشتر بخوای حرص بخوری!
من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
2738
من خونه مامانم بودم . بهترین کاری بود که کردم . دستای مامانم میبوسم خیلی زحمتم رو کشید هر چند که برای زایمانم هم خیلی اذیت شد الهی فداتش بشم
خدایا می دانم دوستم داری،همیشه هواییم را داشته باش چون بی هوای تو ابری می شوم
منم شهرم دوره واسه عروسی که همه زحمتا رو دوش خانوادم بود. اونا که مثل مهمون اومدن و رفتن. کلا جایی که کار باشه مادرشوهر من فراری هست. من باردار نیستم. ولی واقعا برام به دغدغه هست که اگه باردار شم چه نسخه ای میخواد برام بپیچه
سایه به روحیت بستگی داره . من دوست ندارم وقتی خونه نیستم کسی خونم باشه و حرص میخورم
من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
2706