2410
2553
سلام دوستان من اومدم با ی مسابقه خفن و باحال این مسابقه اینجوریه که هرکس برای حیوون خونگی خودش ی تاپیک توی این انجمن میزنه(معرفی حیوانات اعضا)وبعد اعلام حضور خودش رو توی جشنواره توی این تاپیک اعلام میکنه از روز اغاز جنشواره وقت دارید تا با گزارش روزانه و عکسهایی که میزارید از پتها تون برای خودتون رای جمع کنید(جمع کردن رای از طریق پیام خصوصی ممنوعه در صورت مشاهده فرد خاطی از جنشواره حذف میشه) یک روز بعداز پایان جشنواره نظری سنجی گذاشته خواهد شد و شیرین ترین حیوان خانگی معرفی خواهدشد برنامه زمانی جشنواره : مهلت ثبت نام : 10 مردادماه 1394 الی 31مرداد ماه 1394 (غیر قابل تمدید) رای گیری : 1شهریور ماه 1394 الی 7 شهریور ماه 1394 هدایا: خب اگه برنده بشیم چی میشه؟ 1-به صاحب حیوان برنده شده مدال جشنواره تعلق خواهد گرفت 2-به مدت یک ماه رنگ کاربری برنده به رنگ ویژه ای در میاد 3-عکس حیوان برنده به مدت یک ماه در صفحه اصلی سایت قرار خواهد گرفت +متن موردنظر صاحب+لینک پروفایل و همچنین اگه صاحب وبلاگ هم باشید لینک وبلاگ هم قرار میگیره 4-برنده مسابقه ازطریق ایمیل به تمامی کاربران انجمن معرفی خواهد شد 5-ی جایزه ویژه هم واسه خود اون حیوون خوشگل داریم ب موقعش میگم 6-برنده درصورت داشتن علم کافی مدیر یکی زا بخشهای انجمن میشه 7-و..... نکات: حالا چجوری برنده شیم؟؟؟؟ اولین کار اینه که باید ی تاپیک برای حیوون خونگیتون ایجاد کنید(توی این سایت http://www.unique-pet.ir ) آپدیت روزانه تاپیک برای هرروز دو امتیاز داره هر عکس جدیدی هم که از حیووناتون بذارید سه امتیاز داره هر 5 امتیاز یک رای به رای هاتون اضافه میکنه راستی تاپیکهایی که قبل از تاریخ شروع جشنواره ایجاد شده باشند 10 امتیاز خواهند گرفت عکس حیووناتون با لینک تاپیکتون توی ی صفحه خوشگل قرار داده میشه اها تا یادم نرفته همه حیووانات خانگی و اهلی حق شرکت کردن توی این جشنواره رو دارن(چ برزگ چ کوچیک از اسب گرفته تا فنچ..)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
توو مملکت خودمون هزارتا بدبختی هست نمیخواد به فکر فلسطین باشین.....اینارو از بچگی توو فکر ما کردن که از بدبختی های کشور خودمون یادمون بره و سرمونو الکی گرم مسایلی کنن که بهمون ربط نداره....تا وقتی هزارتا مشکل و بدبختی حل نشده توو کشور خودمون هست فلسطین و امثالش به ما ربط نداره.....
خودم بغل میگیرمت پر میشم از عطر تنت کاشکی تو هم بفهمی که میمیرم از نبودنت
کاربر ندارم ، واقعا نداری ....... ناراحتی برو فلسطین کمکشون کن ، همون لبنانی که تا چند سال پیش امثال تو داشتن سنگشونو به سینه میزدن الان تو ساحل نشستن افتاب میگیرن و شامپاین میخورن ،
من از دست دیگران ناراحت نمیشوم...فقط نظرم را در موردشان عوض میکنم
2706