2733
2734
عنوان

آقا من میخوام بزاااام

100 بازدید | 116 پست
خانوماااا من الان آخر ٣٧ هستم، دقیقا یه هفته ی دیگه نامزدی خواهرشوهرمه. خیلی بد موقعی گذاشتن خیلیییییی. هنوز آتلیه بارداریم نرفتم، لباس ندارم آخه، هرجا میرم چیز قشنگ پیدا نمیکنم.نامزدیه صد درصد نبود خوشحال بودم که میتونم یه چیزی پیدا کنم واسه آتلیه بپوشم دیگه لباس نخرم بعدم که زایمان کنم و واسه نامزدی گن ببندم یه لباس معمولی بپوشم. آخه ٢٠٠-٣٠٠ کمش باید بدم الکی واسه لباسی که واسه یه مجلسه. بعد که زایمان کنم به چه دردم میخوره لباس به اون گشادی؟؟؟ کلاً تمام بدنم لاغره شکمم فقط مثل گرسنگان آفریقایی زده بیرون 😂 یعنی اگه زایمان کنم با یه گن محکم راحت میتونم لباس معمولی بپوشم. این یه دلیل بود که دلم میخواد زودتر زایمان کنم. یه دلیل دیگه اینکه ١٨ نفر مهمون داره میاد از شهر دیگه و ما هم حتما باید دعوتشون کنیم، اگه زایمان کنم باز به اون بهونه هم از زیر دعوت در رفتم. یکی دیگه اینکه جوجورو طبیعی دوس دارم بیارم، خیلییی بدم میاد از سزارین، اگه تو هفته ی ٣٨ بزام به نظرم زایمان راحتتری دارم هم واسه خودم هم واسه دخملی طلا که کمتر اذیت میشه. دلیل دیگمم اینکه خو زودتر بیاد دیگه ببینم چه شکلیه خو 😁 اونایی که زایمان کردن هفته ی چند بوده زایمانشون؟؟؟ چکار کنم زودتر دردم بگیره؟؟؟ دکترم گفت نزدیکی داشته باش، یعنی نزدیکیه بدون جلوگیری منظورش بود؟ آخه شنیدم مایع مرد پروستاگلاندین داره باعث شروع دردای زایمان میشه، فعالیت بدنی چطور؟؟؟ پیاده رویم خیلی کم شده من ولی فعالیت بدنیم خیلی زیاده. دارم اتاق دخملو میچینم کلییی کار کردم هم واسه چیدن هم واسه بقیه ی خریدا، شبا از خستگی جون ندارم، دوتا پاهام کامل گرفته، از کمر درد و پا درد میمیرم دیگه شبا. اینا باعث میشه زودتر بیاد نی نی؟ دیگه اینکه خونمون طبقه ی ٦ هست، این چند روز بی خیال آسانسور بشم پله برم زودتر بیاد؟؟؟؟ تجربه ای دارید؟ هفته ی چند زایمان طبیعی کردید و به چه دلیلی؟
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه دیگه همین سفارشه زایش دارم فقط 😁
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
2731
مگه نمیگن بچه حتی ٣٧ هم کامله امکان اومدنش هست؟؟؟
اگه قرار باشه تو روند زایمانت واسه اینکه جلوتر بندازش اسمش طبیعی نیست عزیزم
بعدشم اینا دلایلی نیستن که بخوای ریسک کنی
چیکار داری بزار هر وقت دخخملت خودش دوست داره بیاد
بعدشم کسی از خانوم باردار که ماه آخرشه انتظار مهمانداری نداره
واسه مهمونی یه مانتوی خیلی شیک و گشاد بخر که بعدم بتونی استفاده کنی
آرایشگاهم برو
دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است
الناز اگه به دنیا هم بیاد تو تا یه هفته درد خواهی داشت فکر مجلس از ذهنت بیرون کن بزار خودش بوقتش بدنیا بیاد طبیعی واقعا سخت هست انرژی زیادی از مادر میگیره
دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
2738
عزیزم معلومه تا حالا نزاییدی قربونت همین امشب هم بزایی تا هفته دیگه ممکنه اونقدر روبراه نباشی چه برسه به اینکه چند روز قبل مجلس زایمان کرده باشی.. بعد عملا یا مجلس نمیری یا با درد و اذیت.. الان برو حالشو ببر بعد بزا قربونت برم
2706