2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من خرنو ب وخارخسک وعرق کاسنی به شوهرم میدم .خرنوب رو میتونی بجوشونی وبدی یا آسیابش کنی وپودرش رو باعسل یا هرچیز دیگه ای بدی
حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
بچه های همین سایت خیلی خوبی خرنوب وخارخسک رو گفته بودن ولی ما تازه شروع کردیم به امید خداتاثیر داره وبه نتیجه میرسیم
حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
2714
یکی از مهم ترین مشکلات خانم ها در سنین باروری، اختلالات دوره ماهانه است که در بسیاری از مواقع با علائمی مثل افزایش هورمون های مردانه، رویش موهای زائد، آکنه، ریزش مو و چاقی به ویژه در ناحیه شکمی همراه می شود. در چنین شرایطی می توانیم بگوییم که فرد دچار یک بیماری شایع به نام سندروم تخمدان های پلی کیستیک شده؛ بیماری زنانه ای که با وجود شیوع بالا، درمان بسیار راحتی هم دارد. البته بسیاری هم آن را یک بیماری جدی تلقی نمی کنند و به فکر درمان نیستند. حالا سوال اینجاست که چرا این روزها درباره این اختلال هورمونی شایع، زیاد می شنویم؟ آیا این بیماری فقط در خانم ها ی متاهل دیده می شود؟ آیا رابطه ای بین سندروم تخمدان های پلی کیستیک و سرطان وجود دارد؟ آیا عدم درمان بیماری سندروم تخمدان های پلی کیستیک خطرناک است و باعث ناباروی می شود؟ با ما همراه باشید تا به پاسخ این پرسش ها برسید. بدون شک سندروم تخمدان های پلی کیستیک (PCOS) شایع ترین اختلال عملکرد تخمدانی در خانم هاست و آمارهای جدید نشان می دهد 12 تا 20 درصد خانم هایی که در سنین باروری قرار دارند، به این بیماری مبتلا می شوند. نباید فراموش کنیم این آمار در مناطق مختلف، متفاوت است. به عنوان مثال آمار ابتلا به سندروم تخمدان های پلی کیستیک در خاورمیانه بیشتر است. ادامه...
دوستان عزیز شرکت ما تنها وارد کننده مجاز و قانونی میوه خرنوبه که در شرایط بهداشتی و با مجوز وارد می کنه. ما از اسپانیا و ترکیه محصولمون رو به فرانسه - سوئد - روسیه - آلمان و ایران صادر می کنیم. در ایران تا بحال بصورت کلی به کارخانجات میفروختیم و حالا تصمیم داریم محصولمون رو برای مصرف خانگی هم عرضه کنیم. متاسفانه عطاریها و دوستانی که فروشنده خرنوب هستن خرنوبشون بصورت قاچاق و بدون هرگونه نظارت بهداشتی و در شرایط خیلی بدی از طریق کوههای کردستان و... به ایران میاد و این مسئله به نظر ما رسید که با توجه به نیاز بازار بهتره خرنوب واقعی و با کیفیت رو به هموطنانمون عرضه کنیم. در هر صورت لطفا اگر می خواین از خرنوب استفاده کنید این موارد رو در نظر داشته باشید: 1- دقت کنید خرنوب اصل بخرید. 2- به هیچوجه پودر خرنوب نخرید چون هرنوع ضایعاتی داخلش استفاده و قابل مشاهده و تشخیص نیست. 3- شیره خرنوب برای بیماریهایی مثل تپش قلب و بیماریهای تنفسی مفیده و برای باروری تاثیر چندانی نداره. اگر اطلاعاتی در مورد خرنوب نیاز دارید من از طریق آی دی ت ل گ رام binsupport@ در خدمتتون هستم. صفحه وب سایت ما هم kharnoob دات کام هست. هم می تونید فواید خرنوب رو ببینید و دستورات آشپزی با خرنوب رو مطالعه کنید و هم اگر دوست داشتید خرید کنید. ضمنا محصولات شرکت ما هم گارانتی بهترین قیمت رو داره و هم ضمانت بهترین کیفیت. اگر از کیفیت ناراضی بودین می تونید محصول رو پس بفرستین.
سلام..اونایی که با گرده نخل جواب گرفتین ماه اول بیاین لطفا یه چیزی بگین امیدوار بشم من تازه خریدم

سلام خانومی.شماچقدر وقت شوهرتون از خرنوب یا گرده نخل استفاده کرد وچه تغییری کرد عددهای اسپرم؟

2706