2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند وقته که یه روزایی انگار سر خودم نیستم انگار خوابم بدنم بی حسه مثلا جاییم رو میخارونم اصلا حس ندارم یا چیزی رو میگیرم.همیشه بی حالم و به شدت فراموش کار شدم ولی الان دو روزه همه این علایم رو دلرم و خوب نمیشم امروز رفتم دکتر ام ار ای اورژاتسی نوشت ولی گفت احتمالا از استرسه ولی خیلی میترسم
منو آذر صدا کنید😊
این علایمی که میگی خیلی عمومی هست. عمدتا خستگی و استرس باعثش میشه من دو بینی داشتم ولی سالم بودم هر چی دکتر رفتم گفت سالمه آخرش رفتم روانپزشک دارو خوردم و خودش کم کم خوب شد. الان هم خسته بشم دوباره اونجوری میشم
آموزش عکس گذاشتن در تاپیک های نینی سایت http://8pic.ir/images/07qa7syjdovsngtbxfgd.jpg
2738
البته بعد زایمانم کم خوتی هم گرفتم ولی اگه دلشته باشم چی؟تو این مدت که این حالات رو داشتم انواع ازمایش هارو دادم از ایدز بگیره تا تیرویید ولی همش اوکی بود و من هی میگم پس چه مرگمه .نکنه واقعا ام اس دارم؟خدایا نهههههه
منو آذر صدا کنید😊
اگر اینقدر مشکل عصبیت پیشرفته بود که بی حسی داشتی تو دیدت هم تاثیر میزاشت. الکی به خودت تلقین نکن چند سالته؟
آموزش عکس گذاشتن در تاپیک های نینی سایت http://8pic.ir/images/07qa7syjdovsngtbxfgd.jpg
خدا کنه مامی جان من یه پسر 11ماهه دارم. شوهرم مسافرته فردا میاد منم امروز الکی به مامانم دروغ گفتم واسه جیزی میرم بیرون که رفتم دکتر عصری به شوهرم گفتم شوکه شد گفت ام اس چیه؟
منو آذر صدا کنید😊
خیلی تفکر در مورد اینکه نکنه ام اس داشته باشم شایع شده! من خودم دو سال درگیر این تفکر بودم هنوزم هستم از ذهنمم نرفته دو سه بار هم به اصرار خودم ام ار ای دادم و سالم بودم.یه دوره قرص خوردم برای اعصاب خوب شدم ولی به محض قطع کردنش باز این افکار اومد سراغم افکار عذاب اوریه حتی عذابش بیشتر از کساییه که ام اس دارن چون خیلی ها ام اس دارن و اصلا گاهی یادشون میره که دارن و زندگیشونو میکنن ازتون خواهش میکنم بهش اصلا فکر نکنید و همه چیو به خدا بسپارید،
2706