2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جن کجا بود بابا خرافاتی
"دوران عقب ماندگی ملتها زمانی شروع شد که ; جای اندیشیدن را "تقلید" , جای تلاش و کوشش را "دعا" , جای فکر کردن به آرزوهای بزرگ را "قناعت" و جای اراده را "قسمت" گرفت ...."امیرکبیر
2728
ادم تو نی‌نی سایت فکر میکنه داره با ادمای ۲۰۰ سال پیش حرف میزنه
"دوران عقب ماندگی ملتها زمانی شروع شد که ; جای اندیشیدن را "تقلید" , جای تلاش و کوشش را "دعا" , جای فکر کردن به آرزوهای بزرگ را "قناعت" و جای اراده را "قسمت" گرفت ...."امیرکبیر
2738
خانومای محترم من نه توهم زدم نه قضیه مال الانه مال چند ساعت پیشه
زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود فقط اندکی بردباری میطلبد و ایمان بسیار....ولی ارزش انتظار را دارد...
منم سوال کردم جنه یا نه? شما که امروزی هستی برو قران و بخون ببین جن وجوداره یا نه.اره الناز جون میترسی گلم
زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود فقط اندکی بردباری میطلبد و ایمان بسیار....ولی ارزش انتظار را دارد...
امشب در اتاق خواهرم از تو قفل شد.داداشمم تو اتاق بغلی صدای قفل شدن درو شنید.به نظرتون علتش چی میتونه باشه?
2706