2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمک فلفل سیاه و زودچوبه میزنم...گاهی اوقات تلخون خشک میزنم واسه عطرش
پسرم....مرد من.....دستان کوچک و نگاه شیرینت تکیه گاه امن من و وجودت آرامش بخش لحظات دلواپسی من است....ممنونم که هستی
2720
من کتلتام معروفه روشش هم خیلى آسونه سیب زمینى خام،پیاز، گوشت چرخ کرده،آرد سوخارى،یدونه تخم مرغ،نمک و فلفل و زردچوبه و ادویه کارى سیب زمینى و پیاز رو پوست میکنی خرد میکنى میریزى تو غذا ساز تا حسابى خرد بشه بعد آبش رو حسابى میگیرى تا خشک بشه بعد گوشت و تخم مرغ و بقیه چیزا رو اضافه میکنى و ورز میدى بعد هم سرخش میکنى با این روش من کتلتام هم ترد میشه هم خوشمزه و خوش طعم ادویه کارى توش واقعا لازمه
خدایا شکرت بخاطر نعمتى که بهم دادى خودت برام حفظش کن
2714
مامان من کتلتاش معرکه هست رازش: ی سیب زمینی پخته + ی سیب زمینی نپخته+گوشت چرخی+1قاشق چ دارچین و زنجبیل+ پیازش ریز ریز میکنه‏(با چاقو ،با رنده نه )1تخم مرغ و 2قاشق پودرسوخاری و 1قاشق ماست +نمک و فلفل و زردچوبه.
من این حروف نوشتم چنان ک غیر ندانست/تو هم زروی کرامت چنان بخوان که تو دانی
آب گرفتنش مهمه بعدش هم اینکه گوشت فقط گوساله باشه ادویه کارى هم لازمشه آرد هم فقط سوخارى نه آرد نخودچى و معمولى بعد سرخ شدن هم رو دستمال آشپزخونه باید بذارى تا روغنش کامل بره
خدایا شکرت بخاطر نعمتى که بهم دادى خودت برام حفظش کن
تم مرغ هم بستگی داره به مایع یکی تا 3 تا گاهی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
یک سیب زمینی میپزم یک سیب زمینی خام میزنم توش
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706