2410
2553
فری جون واااای منم ازاین چیز خیلی میترسم.بعضی وقتا به گریه میکنم وبه شوهرم میگم من سرزایمان میمیرم. بیچاره کلی غصه میخوره میگه اینو نگو خدانکنه.بعدشم میگه حالا تو باردارشو خداکریمه.وحشت دارم ازسرزایمان مردن
خدایا به امید تو؛نه به امید خلق روزگار...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اره یکی از فامیلای ما البته بعد زایمان ولی کلا به خاطر حاملگی نمیدونن پلاکت یا یه چیز دیگش اومد پایین من اون موقع 14 15 سالم بود برای همین نمیدونم اطلاعات دقیق بدم حتی دکترا قبل بارداری بهش هشدار داده بودن باردار نشه ولی بچه می خواست دیگه الان فکر کنم 15 سالشه پسره و جالب تر این که مادره دفتر خاطرات براش مینوشت بخونید دفترشو جیگرتون اتیش میگیره از این همه احساساتش خدا رحمتش کنه
من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
2714
من شنیدم اما هرچی شنیدم تو سزارین شنیدم البته تو این دور و زمونه ها نه قدیما دور از جون خانمهای باردار
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
اما خب الان بانک پلاکت داریم ، خوب شد تو این تاپیک حرفش شد کسایی که همسرانشون خون میدن لطفا به جای خون پلاکت اهدا کنن خیلی خوبه
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
2706