2726
عنوان

احمدی نژاد و دکل نفتی

50 بازدید | 18 پست
مجری: آقای احمدی نژاد، چرا دکل نفتی در دوره ریاست جمهوری شما گم شد؟ احمدی نژاد: من از شما می پرسم، چرا گم شد؟ مجری: اجازه بدید سوالم رو دوباره مطرح کنم! چرا بجای اسرائیل، دکل نفتی محو شد!؟ احمدی نژاد: آیا مُشکل جوانان ما گُم شدن دکل بود؟ اون دکل رو لولو برد! ߘİߘİߘĊباز هم جای شکرش باقیه… فقط دکل نفت رو بردن و چاهش رو گذاشتن بمونه! ߘİߘİߘĊمن همیشه به ضرب المثل “شتر با بارش گم میشه” میخندیدم… ولی از وقتی فهمیدم دکل با نفتش گم شده دارم ذکر مصیبت میخونم! ߘİߘİߘĊدکل نفتی مال خودتون… فقط خواهشا اون کارگر که روش کار میکرد رو بیارید پس بدید! ߘİߘİߘĊالان کریس انجل در به در دنبال شماره احمدی ‌نژاده که فرمول غیب کردن دکل نفت رو ازش بگیره! ߘİߘİߘĊحتی هالیوود هم نمیتونه با جلوه های ویژه ی کامپیوتری، فیلم دزدیده شدن دکل نفتی رو بازسازی کنه! ߘİߘİߘĊاگه احمدی نژاد یه دوره دیگه هم رئیس جمهور میموند، بعضی از اطرافیانش کوه دماوند رو هم غیب میکردن! ߘİߘİߘĊاگر مسابقات بین المللی غیب کردن برگذار میشد قطعا برخی از مسئولین دولت احمدی نژاد حرفهای زیادی برای زدن داشتن! ߘ
تاپیک برای مادران و پدران فرهیخته ای که تربیت و سلامت روانی کودکانشون از هرچیزی براشون مهم تره. http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1034897&PageNumber=1. تاپیکی متعلق به هم جنسهای خودم تا بهتر بشناسیم خودمون رو،،،متنها و مقالاتی زیبا ،،،شاید قدمی باشد بس کوچک برای حمایت از زنان سرزمینم که بی مهریهای زیادی در حقشون شده و میشه ،،، ورود برای عموم آزاد است از هر جنس و قومیت و ملیت و مذهبی http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1053927&PageNumber=1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخدا گریه داره....
بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)
یه زمان هرچی جوک واسش میساختن خندم میگرفت الان دیگه خندمم نمیگیره مرتیکه لعنتی....
بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)
2706