2733
2734
عنوان

نچرخیدن سر بچه برای زایمان طبیعی

1444 بازدید | 21 پست
سلام،هفته37 هستم دیروز رفتم سونوگرافی و وضعیت جنین بریچ بود،سرش بالا هستش و پاهاش پایین اگه همینطور بمونه باید سزارین بشم.از سزارین میترسم و دوست دارم طبیعی زایمان کنم.لطفا اگه می تونید راهی رو پیشنهاد بدید تا سر بچه ام بچرخه به سمت پایین.ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسر من نچرخید دکتر برام تاریخ سز معین کرد اما هفته 36 با لگدش کیسه آب رو پآره کرد و دنیا اومد شنیدم بعضی دکترا با ماساژ شکم بچه رو برمیگردونن
الا بذکر الله تطمئن القلوب... پسرم نفسم... دخترم آرامش قلبم ...همسرم سایه سرم  
فکر نکنم راهی باشه حرکت گربه انجام بده یه سری حرکات هست زودتر انجام بده شاید برگشت
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
منم بچم بریچ بود تا هفته 39روز و 5روز صبریدم ولی نچرخید کلیم ورزش کردم ولی فایده نداشت اخرش سز شدم.حرکت پل و گربه رو زیاد انجام بده زیر دوش اب گرم شکمتم ماساژ بده
2738
2706