2737
2734
عنوان

فردامیرم بیمارستان برای سقط

60 بازدید | 48 پست
هفته پانزدهمم،به شدت از سقط میترسم،هیچکس رو به عنوان همراه ندارم،تنهای تنها......... میشه بگیددرداش چجوریه،چقدرطول میکشه تادفع بشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخی الهی تو سونو انومالی معلوم شد مشکل دار بودنش؟!
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
همسرتون نیستن؟ کورتاج میکنید؟
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
2738
اگر زایمان که درد داره مثل دل درد بسیارزیاد اگرهم کورتاج ک اصلا درد نداره. بیهوشی کوچیک داره و بعدشم عین درد پریودی کمی بیشتر
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
اکی پس باید باشیاف و احتمالاامپول فشاردفع کنید خداکمکتون کنه و راحت باشه ودفعه بعدی نی نی سالم بیادتودلت
2706