2726
عنوان

غربالگری سه ماهه دوم

11202 بازدید | 15 پست
سلام دوستان. شما غربالگری دوم رو رفتید؟واجبه؟کسی بوده که نرفته باشه. غربالگری اولم همه چیز خوب بوده،می خوام دومی رو نرم. شما تجربه ای ندارید؟ بعد واسه چی هست. اولی برا سندروم داون بود ولی دومی رو هرچی گشتم تو نت متوجه نشدم برا چیه؟™؟؟؟
اولی خوب باشه دومی لازم نیست فقط سونو انومالی باید رفت
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو سونو انومالی تمام اندام جنین بررسی میشه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728
آره حتما سونوی آنومالی رو باید بری و هیچ ربطی به اینکه تو سونوی اولت همه چی خوب بوده نداره چون تو سونو آنومالی اندامهای جنین بررسی میشه و اگه خدای نکرده یه چیزیش تشکیل نشده باشه دستور سقط میدن
آز مرحله دوم رو اگه تو مرحله اول مشکلی نبوده باشه دیگه نمینویسن و نیازی نیس ولی سونوی آنومالی رو برا همه مینویسن و باید رفت چون من شنیدم چند مورد بودن تو اولی همه چی خوب بوده ولی تو آنومالی دیدن رگ اصلی قلب تشکیل نشده و دستور سقط دادن البته شما اصن نگران نشو بیشتر مواقع چیزی نیست و همه چیز خوبه ایشالا فقط برا احتیاط برو.من خودمم هفته پیش رفتم
آزاده جان حتما برو غربالگری اول من کاملا سالم بود برا همین برا دومی دکتر دیر فرستاد که متاسفانه سندرم داون دیده شد ازم امنیوسنتز برداشتن تو جواب امینو دیده شد سندرم نداره ولی کروموزوم 1 وارونگی داره الانم از من و شوهرم آزمایش برداشتن تا معلوم بشه بچه بیماری ژنتیک داره یا مشکل از ماست.که البته مشکل هم داشته باشه دیگه کاری نمیشه کرد چون الان تو 28 هفتگی هستم از هفته 22 درگیر این آزمایشات هستم پس تا میتونی زودتر برو
2706